"This Is Us" – zobaczcie zwiastun finałowego sezonu. Szykuje się prawdziwy wyciskacz łez na pożegnanie

"This Is Us" (Fot. NBC)

Jeśli poprzednie sezony "This Is Us" były bombą emocjonalną, teraz spodziewajcie się prawdziwej atomówki. Zobaczcie zwiastun 6. sezonu, w którym Rebecca mierzy się z utratą pamięci.

"Nie boję, że zapomnę o rzeczach wielkich. To z małymi rzeczami jeszcze nie jestem w stanie się pożegnać" – mówi Rebecca (Mandy Moore) w zwiastunie 6. sezonu "This Is Us". Wiecie, co to oznacza – będą emocje, emocje i jeszcze więcej emocji.

This Is Us sezon 6 – zwiastun finałowej serii

Podczas gdy mama Pearsonów przegrywa walkę z chorobą Alzheimera, w tle słychać "Time After Time" śpiewane przez Kate (Chrissy Metz), a na ekranie pojawiają się rodzinne sceny z całego serialu. Jest ślub Rebeki i Jacka (Milo Ventimiglia), są ostatnie chwile Williama (Ron Cephas Jones), jest mnóstwo scen z dorastającym rodzeństwem Pearsonów.

Nie brakuje też migawek z nadchodzących odcinków: widzimy 41. urodziny Wielkiej Trójki, dorosłego Jacka Damona, Madison otwierającą drzwi, Randalla i Beth z rodziną, Déję tańczącą z Malikiem czy Philipa (Chris Geere) zakochującego się w Kate. Ten ostatni wątek z pewnością będzie ważną częścią finałowej serii.

6. sezon "This Is Us", który będzie liczyć 18 odcinków, startuje za oceanem 4 stycznia. Na razie nic nie słychać o potencjalnych spin-offach.

Cztery sezony This Is Us obejrzycie na Prime Video

REKLAMA