Jakie seriale będą w najbliższym tygodniu? "Przybysze", "Dom z papieru", "Zagubieni w kosmosie" i inne premiery

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

Najbliższy tydzień upłynie pod znakiem finałowych odcinków "Domu z papieru" i "Zagubionych w kosmosie". Jakie jeszcze serialowe premiery nas czekają?

Początek grudnia oznacza finały seriali. Pożegnamy "Zagubionych w kosmosie", "Dom z papieru", a także "Chyłkę", powracającą na Player.pl z 5. sezonem, zatytułowanym "Oskarżenie". Tymczasem na HBO GO powrócą norwescy "Przybysze", a na Amazonie zadebiutuje komediowy "Harlem".

Zagubieni w kosmosie (sezon 3) – 1 grudnia na Netfliksie

Wraz z początkiem grudnia pożegnamy rodzinę Robinsonów i ich kosmiczną przygodę. "Zagubieni w kosmosie" powracają z finałowym sezonem, który ma liczyć osiem odcinków.

Santa Inc. (nowość HBO Max) – 2 grudnia w USA

"Santa Inc." to dorosła kreskówka HBO Max o św. Mikołaju. Opowie ona historię Candy Smalls (Sarah Silverman), najwyżej postawionej elfki na biegunie północnym. Kiedy Amazon zatrudnia następcę św. Mikołaja (Seth Rogen), spełnia się wielkie marzenie Candy, która zostaje pierwszą kobietą św. Mikołajem w historii. W obsadzie są też m.in. Leslie Grossman, Gabourey Sidibe, Craig Robinson, Nicholas Braun i Maria Bamford. Serial tworzy Alexandra Rushfield ("Shrill").

Dom z papieru (sezon 5B) – 3 grudnia na Netfliksie

"Dom z papieru" powraca z finałowymi pięcioma odcinkami, a z oficjalnego opisu wiemy, jak będzie wyglądać sytuacja na początku: Tokio (Úrsula Corbero) nie żyje. Wróg nadal czai się w Banku Hiszpanii, ranny, ale równie niebezpieczny jak zawsze. W obliczu najczarniejszej godziny i największego wyzwania, gang opracowuje śmiały plan wydobycia złota tak, by nikt tego nie zauważył. Co gorsza, Profesor (Álvaro Morte) popełnia największy błąd swojego życia.

Harlem (nowość) – 3 grudnia na Prime Video

"Harlem" to komediodramat Amazona o grupce przyjaciółek z nowojorskiego Harlemu, które razem rozpoczynają nowy etap w swoich karierach zawodowych, związkach i wielkomiejskich marzeniach. Twórczynią jest Tracy Oliver ("Laski na gigancie"), a główne role grają Meagan Good ("Raport mniejszości"), Grace Byers ("Imperium"), Jerrie Johnson ("Good Trouble") i Shoniqua Shandai ("I Am the Night").

Przybysze (sezon 2) – 5 grudnia na HBO GO

"Przybysze" wracają z 2. sezonem. Jego akcja rozpoczyna się w Oslo, którym wstrząsa brutalne morderstwo. Lars i Alfhildr rozpoczynają wspólne śledztwo, które łączy kilka krajów i stuleci w jednym pytaniu: czy Kuba Rozpruwacz mógł przeniknąć do współczesności? Policyjni detektywi wkrótce zdają sobie sprawę, że aby rozwiązać zagadkę, mogą ufać wyłącznie sobie.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Chyłka - Oskarżenie (sezon finałowy) – premiera 30 listopada na Player.pl

· It's Always Sunny in Philadelphia (sezon 15) – premiera 1 grudnia w USA, zwiastun tutaj

· Zoey's Extraordinary Christmas (film Roku) – premiera 1 grudnia w USA, zwiastun tutaj

· Alex Rider (sezon 2) – premiera 3 grudnia w USA, zwiastun tutaj

· Pen15 (sezon 2B) – premiera 3 grudnia w USA, zwiastun tutaj

· Park Jurajski: Obóz Kredowy (sezon 4) – premiera 3 grudnia na Netfliksie, zwiastun tutaj

REKLAMA