Piotr Adamczyk jako członek dresiarskiej mafii na nowym plakacie serialu "Hawkeye" od Marvela i Disney+

"Hawkeye" (Fot. Disney+)

Za nami pierwsze dwa odcinki nowego serialu Marvela i Disney+. W "Hawkeye'u" mamy do czynienia z polskim akcentem, jakim jest udział Piotra Adamczyka w serialu. Zobaczcie jego własny plakat!

"Hawkeye" zadebiutował na platformie Disney+ w zeszłym tygodniu. Zobaczyliśmy dwa z planowanych sześciu odcinków. Już jutro zobaczymy kolejny, a tymczasem w sieci pojawił się nowy plakat serialu.

Hawkeye – Piotr Adamczyk dostał własny plakat

W pierwszych dwóch odcinkach Clint Barton (Jeremy Renner) musiał zmierzyć się z tzw. dresiarską mafią, do której należą imigranci z Europy Wschodniej. W sieci właśnie pojawił się plakat z członkami gangu, a wśród nich jest dobrze znany polskim widzom Piotr Adamczyk.

Serial zasugerował, że na czele grupy stoi Echo (Alaqua Cox). Dresiarska mafia pojawiła się w serii komiksów stworzonych przez Matta Fractiona i Davida Ajy. Co ciekawe, sam Fraction miał zagrać jednego z dresiarzy, jednak jak donosi Comic Book na drodze stanęła pandemia.

– Miałem być dresiarzem. To by pasowało, ale między COVID-em a zdjęciami, jeszcze zanim zaczęły pojawiać się szczepionki, zamieszkała z nami moja mama, która ma obniżoną odporność, więc podróżowanie było trudne. No i przygarnęliśmy szczeniaka. Pomiędzy niezbyt dobrym warunkami do podróży a posiadaniem szczeniaka nie było miejsca na to, bym został dresiarzem. A byłem tak blisko – powiedział.

Akcja "Hawkeye'a" skupia się wokół postaci Clinta Barton (Jeremy Renner), niedługo po wydarzeniach z "Avengers: Koniec gry". Po dramatycznych przeżyciach jednym marzeniem bohatera będzie spędzenie świąt z rodziną, jednak na jego drodze staną demony przeszłości. Z pomocą przyjdzie mu jego największa fanka, Kate Bishop (Hailee Steinfeld). Głównym scenarzystą serialu jest Jonathan Igla ("Mad Men", "Sorry for Your Loss"). Zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzja premiery.

 

REKLAMA