"Wspaniała pani Maisel" wraca w lutym z 4. sezonem. Zobaczcie pierwszą zapowiedź nowych odcinków

"Wspaniała pani Maisel" (Fot. Amazon Prime Video)

4. sezon "Wspaniałej pani Maisel" zbliża się wielkimi krokami. Amazon podał dokładną datę premiery, pojawił się też świeżutki plakat i teaser.

"Wspaniała pani Maisel" ostatnio gościła na naszych ekranach dokładnie dwa lata temu – w grudniu 2019 roku. Kiedy ciąg dalszy? Amazon wypuścił pierwszy teaser, z którego dowiadujemy się, że 4. sezon będzie mieć premierę 18 lutego 2022 roku. Kolejne odcinki będą pojawiać się po dwa co tydzień.

Wspaniała pani Maisel – zapowiedź 4. sezonu

Akcja serialu przeniesie się do 1960 roku – jak czytamy w oficjalnym opisie, zmiany już wiszą w powietrzu. Chcąc udoskonalić się w komedii, Midge (Rachel Brosnahan) znajduje pracę, która daje jej całkowitą swobodą twórczą. Jej zaangażowanie w stand-up – a także miejsca, do których zabiera ją nowa praca – sprawia jednak, że pogłębia się przepaść pomiędzy nią a jej rodziną i przyjaciółmi.

Amazon wypuścił również pierwszy plakat promocyjny. Kilka tygodni temu z kolei mogliśmy obejrzeć pierwsze zdjęcia z 4. sezonu "Wspaniałej pani Maisel". Jest na nich melancholijna Midge, odpoczywająca na sofie w garderobie, oraz jej rodzice, Abe (Tony Shalhoub) i Rose (Marin Hinkle), którzy jedzą kolację przed telewizorem.

Znamy także listę osób, które dołączą do obsady "Wspaniałej pani Maisel" w 4. sezonie. Są to Kelly Bishop ("Gilmore Girls"), Milo Ventimiglia ("Gilmore Girls"), Reid Scott ("Veep"), Kayli Carter ("Mrs. America"), Jason Ralph ("Magicy", prywatnie mąż Rachel Brosnahan) i Gideon Glick ("The Detour"). Szczegóły wszystkich ról są na razie trzymane w tajemnicy.

Wspaniała pani Maisel sezon 4 – premiera 18 lutego na Prime Video

wspaniała pani maisel sezon 4 kiedy premiera

REKLAMA