Geralt romansuje z Yennefer i tłumaczy się Vesemirowi. Zobaczcie nowe zapowiedzi 2. sezonu "Wiedźmina"

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Pojawiły się dwa nowe klipy zapowiadające 2. sezon "Wiedźmina" – w pierwszym mamy przegląd najgorętszych scen Geralta i Yennefer, w drugim oglądamy rozmowę dwóch wiedźminów.

"Wiedźmin" wraca 17 grudnia z 2. sezonem, co oznacza, że przez najbliższe dwa tygodnie będziemy zasypywani materiałami promocyjnymi. Najnowsze skupiają się na dwóch ważnych relacjach w życiu Geralta z Rivii (Henry Cavill).

Wiedźmin sezon 2 – nowe zapowiedzi serialu

Pierwszy klip to szybki przegląd tego, co działo się pomiędzy Geraltem a Yennefer (Anya Chalotra) na przestrzeni pierwszych ośmiu odcinków. Wzajemne przyciąganie przeplatało się z odpychaniem, prowadząc do licznych gorących scen, jak i ostrych kłótni. Zobaczcie najlepsze momenty tej pary:

W drugim klipie mamy migawki z treningu Geralta w Kaer Morhen i jego rozmowę z Vesemirem (Kim Bodnia, "Most nad Sundem") o dziecku-niespodziance, czyli Ciri (Freya Allan). Vesemir uważa, że Geralt popełnił błąd, ratując księżniczkę i przywożąc ją do Kaer Morhen – a ten po prostu oznajmia, że musiał to zrobić.

2. sezon "Wiedźmina" opiera się na "Krwi elfów", pierwszej powieści Andrzeja Sapkowskiego z cyklu o wiedźminie. Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna – do domu swojego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka – czytamy w netfliksowym opisie.

Podczas gdy dziś w Londynie odbędzie się uroczysta premiera 2. sezonu, w tym momencie trwają już prace nad 3. sezonem "Wiedźmina". Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami serwisu Recapped, zdjęcia mają rozpocząć się w lutym.

Wiedźmin sezon 2 – premiera 17 grudnia na Netfliksie

REKLAMA