"Kontrola" powraca z 2. sezonem – zobaczcie teaser. Player zapowiada nowe odcinki dwa razy na tydzień

"Kontrola" (Fot. Player.pl)

"Kontrola" podbiła internet, a już w tym miesiącu zobaczymy kontynuację losów Natalii i Majki. Nowe odcinki będą pojawiać się na platformie Player – co ciekawe, dwa razy w tygodniu.

"Kontrola" to serial Nataszy Parzymies, studentki Warszawskiej Szkoły Filmowej. Pilot serialu zrealizowała jako etiudę zaliczeniową. Kolejne odcinki pojawiały się na YouTube z angielskimi napisami i zyskały ogromną popularność także poza Polską. Ośmioodcinkowy 2. sezon będzie mieć premierę 21 grudnia. Kolejne odcinki będziemy oglądać platformie Player we wtorki oraz czwartki.

Kontrola sezon 2 – teaser nowych odcinków

W 2. sezonie "Kontroli" los ponownie skrzyżuje drogi Natalii i Majki - dziewczyn, których przypadkowe spotkanie dało początek spontanicznej, burzliwej miłości. Teraz, kiedy zbliżają się święta Bożego Narodzenia, w ich życiu nadchodzi moment refleksji i podsumowań. Natalia mierzy się z zawirowaniami w długoletnim związku, Majka z kolei jest tuż przed wyjazdem na semestr do Hiszpanii. Obie postanawiają zawalczyć o swoje szczęście.

Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl podkreśla, że platforma dała twórcom wolną rękę i nie ingerowała w proces twórczy.

– Decydując się na ten projekt, daliśmy twórcom pełną swobodę. Ten serial jest głosem młodego pokolenia, więc to oni potrafią opowiedzieć tę historię najlepiej. Dlatego kontynuację "Kontroli" realizowała niemalże w całości ta sama ekipa, która pracowała przy pierwszej serii. Ta opowieść angażuje, święta będą idealnym czasem, by śledzić losy Natalii i Majki oraz ich niełatwej relacji.

W głównych rolach ponownie wystąpią Adrianna Chlebicka (Natalia) i Ewelina Pankowska (Majka). Zobaczymy również gościnne występy m.in. Magdaleny Boczarskiej ("Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej") i Cezarego Żaka ("Miodowe lata"). Za scenariusz i reżyserię odpowiada Natasza Parzymies.

Kontrola sezon 2 – premiera 21 grudnia na Player.pl

kontrola sezon 2 kiedy premiera ile odcinków

REKLAMA