Co naprawdę stało za kontuzją Connora z "Sukcesji"? Alan Ruck wyjaśnia, dlaczego miał rękę na temblaku

"Sukcesja" (Fot. HBO)

W najnowszym odcinku "Sukcesji" zobaczyliśmy Connora z unieruchomionym ramieniem. Alan Ruck zdradził, co tak naprawdę stało za kontuzją jego bohatera.

"Sukcesja" jest obecnie w trakcie emisji 3. sezonu. W 7. odcinku, zatytułowanym "Too Much Birthday", Connor zwracał na siebie uwagę nie tylko z powodu specyficznej stylizacji z płaszczem w roli głównej, ale także ze względu na kontuzję ramienia, mgliście wyjaśnioną wypadkiem na ranczu. O co tak naprawdę chodzi?

Sukcesja sezon 3 – Alan Ruck o kontuzji Connora

Alan Ruck, który gra Connora, podczas swojej wizyty w programie Jimmy'ego Kimmela przyznał, że kontuzja jego bohatera została wpisana do scenariusza z bardzo prozaicznych powodów. Ruck wyjaśnił, że mieszka w New Jeresy i doznał prawdziwej kontuzji podczas odśnieżania.

– Poczułem, że nagle coś strzela – cóż, jestem już starszym facetem – i kiedy w końcu porozmawiałem o tym z chirurgiem w marcu, ten powiedział, że powinienem natychmiast to pozszywać.

Okazuje się jednak, że kontuzja nie była wielkim problemem dla scenarzystów, którzy z łatwością wpisali ją do fabuły.

– Zadzwoniłem do [twórcy serialu] Jessego Armstronga i powiedziałem: "Jesse, facet mówi, że albo zrobię to teraz, albo będę mieć problemy do końca życia". A on powiedział, że wpiszą to do scenariusza.

Do końca 3. sezonu "Sukcesji" zostały jeszcze dwa odcinki, których akcja w dużym stopniu będzie dziać się w Toskanii, gdzie rodzeństwo Royów pojedzie na ślub swojej matki. Tutaj możecie obejrzeć zwiastun 8. odcinka 3. sezonu "Sukcesji", jak również materiał zza kulis "Too Much Birthday".

Sukcesja sezon 3 – nowe odcinki w poniedziałki na HBO GO

REKLAMA