Czekacie na 2. sezon "Russian Doll"? Aktor zdradza, że zdjęcia się zakończyły, a sam serial trochę się zmieni

"Russian Doll" (Fot. Netflix)

Charlie Barnett, gwiazda serialu "Russian Doll", dostarczył nowych informacji na temat wyczekiwanego 2. sezonu produkcji Netfliksa. Zdjęcia do nowych odcinków są już/wreszcie zakończone!

Od premiery 1. sezonu "Russian Doll" minęły prawie trzy lata. 8-odcinkowy serial o zaplątanej w czasie deweloperce gier, w którym główną rolę gra znana z "Orange Is the New Black" Natasha Lyonne, z miejsca podbił serca widzów i krytyków. Choć nowe odcinki zapowiedziano już w czerwcu 2019 roku, ich produkcja została przesunięta z powodu pandemii koronawirusa. Zdjęcia w końcu ruszyły w marcu tego roku, a twórcy ogłosili pierwsze castingowe informacje, ale wciąż niewiele było wiadomo o samej fabule.

Russian Doll sezon 2 – pierwsze informacje o fabule

Teraz nieco więcej światła rzuca na nią Charlie Barnett, grający w serialu Alana – bohatera, który także nie może wydostać się z pętli czasowej. W wywiadzie dla serwisu TV Insider Barnett nie ujawnił zbyt wiele i uchylił zaledwie rąbka tajemnicy. Jednocześnie zdradził, że zdjęcia do nowych odcinków zostały zakończone.

– Skończyliśmy jakiś tydzień czy dwa tygodnie temu i ja poszedłem robić Joego ["Ordinary Joe", nowy serial NBC]. Więc mój umysł trochę od tego ucieka. Ten sezon "Russian Doll" będzie się bardzo różnić od poprzedniego. Zmienią się zasady, które obowiązywały w zeszłym sezonie.

russian doll sezon 2 o czym będzie

"Russian Doll" (Fot. Netflix)

Być może tę wypowiedź należy łączyć ze słowami współtwórczyni "Russian Doll", Leslye Headland, która zdradziła, że kolejne sezony niekoniecznie muszą skupiać się na dalszych losach bohaterów przedstawionych w pierwszych ośmiu odcinkach.

Póki co o nowym sezonie wiadomo niewiele. Wiemy, że w obsadzie ponownie znaleźli się Lyonne i Barnett, a dołączyli do nich Annie Murphy ("Schitt’s Creek", "Kevin Can F**k Himself") oraz znany z filmu "Dystrykt 9" Sharlto Copley. Szczegóły ich występów, jak niemal wszystko, co dotyczy 2. sezonu "Russian Doll", są jednak objęte tajemnicą. Nie wiadomo także, na kiedy Netflix planuje premierę.

Russian Doll można obejrzeć na Netfliksie

REKLAMA