Wielki przyjazd Sabriny Spellman do "Riverdale"! Zobaczcie zapowiedź i zdjęcia z 4. odcinka 6. sezonu

"Riverdale" (Fot. The CW)

Już w przyszłym tygodniu zobaczymy odcinek "Riverdale", w którym pojawi się sama Sabrina Spellman. Teaser sugeruje, że nie będziemy się nudzić, a w sieci pojawiły się także fotki promujące.

Twórcy rozpoczęli 6. sezon "Riverdale" z prawdziwym przytupem, tworząc specjalne pięcioodcinkowe wydarzenie "Rivervale". W przyszłym tygodniu do miasteczka zawita Sabrina Spellman, a w sieci właśnie pojawił się teaser oraz fotki (via Comic Book). Czego możemy się spodziewać?

Riverdale sezon 6, odcinek 4 – zobaczcie teaser

W odcinku "The Witching Hour(s)" Cheryl (Madelaine Petsch) i Nana Rose (gościnnie Barbara Wallace) mają powrócić do tragicznych historii kobiet Blossom na przestrzeni lat. W międzyczasie jedyne w swoim rodzaju wydarzenie skłania Cheryl do przywołania do Rivervale znajomej twarzy – Sabriny Spellman. Jak widzimy w teaserze, serialowi aktorzy wcielą się w mieszkańców Rivervale sprzed lat.

Kiernan Shipka zagra Sabrinę pierwszy raz od czasu kasacji "Chilling Adventures of Sabrina". Według słów twórcy obu seriali, Roberta Aguirre-Sacasy, dowiemy się, w jaki sposób wiedźmie udało się powrócić z zaświatów.

Wszystko, co dzieje się Rivervale, ma mieć wpływ na wydarzenia w późniejszych odcinkach "Riverdale". Widzowie od początku zostali rzuceni na głęboką wodę – w pierwszym odcinku pożegnaliśmy głównego bohatera, następnie Toni Topaz (Vanessa Morgan), zaś w "Mr. Cypher" do piekła trafił Reggie (Charles Melton). Kto będzie kolejną ofiarą?

Kolejne odcinki Riverdale we środy na Netfliksie

riverdale sabrina

"Riverdale" (Fot. The CW)

riverdale sabrina

"Riverdale" (Fot. The CW)

riverdale sabrina

"Riverdale" (Fot. The CW)

riverdale sabrina

"Riverdale" (Fot. The CW)

riverdale sabrina zdjęcie

"Riverdale" (Fot. The CW)

REKLAMA