Jakie seriale będą w grudniu na Canal+? 4. sezon "The Sinner", "La Brea", "Miasto szpiegów" i inne premiery

"The Sinner" (Fot. USA Network)

W grudniu na Canal+ zobaczymy m.in. "Bastion" na podstawie twórczości króla grozy Stephena Kinga oraz 4. sezon serialu "The Sinner". Jakie jeszcze premiery nas czekają?

Canal+ przedstawił listę grudniowych premier. Jest wśród nich 4. sezon "The Sinner", La Brea" z Natalie Zeą czy "Miasto szpiegów" z Dominikiem Cooperem. Wszystkie nowości będą pojawiać się na platformie canalplus.com następnego dnia po telewizyjnej premierze. Oprócz nowych tytułów będziecie mogli również oglądać m.in. kolejne odcinki polskiej "Planety Singli".

Zwyczajna kobieta – od 1 grudnia w środy o godz. 20:10 na Ale kino+

"Zwyczajna kobieta" to rosyjski serial, który już możecie oglądać na Ale kino+. Marina to z pozoru zwyczajna kobieta – wraz z mężem wychowuje dwójkę dzieci i właśnie czekają na trzecie. Bohaterka prowadzi jednak podwójne życie. Kwiaciarnia, którą prowadzi jest przykrywką dla domu publicznego – a to nie koniec mrocznych sekretów "idealnej rodziny". Główną rolę w tej serialowej opowieści gra Anna Michałkowa ("Spaleni słońcem 2", "Rasputin") , córka słynnego rosyjskiego reżysera Nikity Michałkowa. Na ekranie towarzyszą jej Jewgienij Griszkowiec ("Przechadzka") i Aleksandra Bortisz ("Wiking").

La Brea – premiera 8 grudnia o godz. 20:00 na Canal+ Premium

W tytułowej La Brei w Los Angeles dochodzi do niecodziennego wypadku – ziemia otwiera się, pochłaniając sporą część miasta oraz jej mieszkańców. Ci, którzy przeżyli upadek, trafiają do tajemniczej pradawnej krainy. "La Brea" to opowieść o wędrówce przez nowy nieznany świat i o próbach połączenia rozdzielonej rodziny. W głównych rolach zobaczymy Natalię Zeę ("Justified. Bez przebaczenia"), Eoina Mackena ("Nocna zmiana”) i Chike Okonkwo ("Banshee").

Small World – 10 grudnia o godz. 20:30 na Canal+ Premium

Serialowa wersja mrocznego filmu Patryka Vegi o międzynarodowym handlu dziećmi. Historia opowiada o uprowadzeniu małej polskiej dziewczynki i losach policjanta, który za wszelką cenę chce odkryć co stało się z dzieckiem i je znaleźć – nawet gdyby miał na to poświęcić kilka lat oraz udać się na koniec świata. W obsadzie znajdują się m.in. Piotr Adamczyk ("Hawkeye"), Julia Wieniawa ("W lesie dziś nie zaśnie nikt"), Aleksiej Serebriakow ("Lewiatan") i Enrique Arce ("Dom z papieru").

The Sinner sezon 4 – 13 grudnia o godz. 21:45 na Canal+ Premium

"The Sinner", czyli "Grzesznica"/"Grzesznik" wraca z finałowym 4. sezonem. Detektyw Harry Ambrose (Bill Pullman) decyduje się na odejście z policji. Emerytowany detektyw wraz z partnerką, Sonyą, udaje się na wakacje na wyspie Hanover w stanie Maine. Gdy dochodzi do niespodziewanej tragedii, bohater rozpoczyna śledztwo. W obsadzie tego sezonu są także Jessica Hecht ("The Boys"), Alice Kremelberg ("Orange Is the New Black") oraz  Ronin Wong ("Człowiek z Wysokiego Zamku") i Cindy Cheung ("Stewardesa").

Bastion – 13 grudnia o godz. 22:00 na Canal+ Seriale

"Bastion" to serialowa adaptacja jednej z najsłynniejszych powieści Stephena Kinga. Oto w świecie wyniszczonym przez morderczego wirusa, dochodzi do finalnego starcia dobra i zła. Starcia, które zdecyduje o losach i przeznaczeniu ludzkości. Naprzeciw dobru stanie największe uosobienie mroku – Randall Flagg. W złoczyńcę wcieli się Alexander Skarsgård ("Wielkie kłamstewka"). W ośmioodcinkowym serialu zobaczymy również Jamesa Marsdena ("Westworld"), Amber Heard ("Aquaman"), Whoopi Goldberg ("Zakonnica w przebraniu") i Grega Kinneara ("Lepiej być nie może").

Fantasy Island – 28 grudnia o godz. 20:00 na Canal+ Seriale

"Fantasy Island" to kolejna odsłona amerykańskiej opowieści o wyspie, która spełnia życzenia – pierwsza pojawiła się w amerykańskiej telewizji w latach 70. i zyskała kontynuację w latach 90., a potem w postaci filmu. Dziesięcioodcinkowa nowa seria zabierze nas do krainy, w której nic nie stoi na drodze namiętności, a najskrytsze marzenia spełniają się w jednej chwili. Tylko czasem lepiej się zastanowić, o czym tak naprawdę marzymy i co oznacza dla nas spełnienie tych marzeń. W roli gospodyni wyspy zobaczymy Roselyn Sanchez ("Bez śladu"), w obsadzie są też Bellamy Young ("Skandal"), Odette Annable ("Projekt: Monster") i Daphne Zuniga ("Melrose Place").

Miasto szpiegów – 29 grudnia o godz. 20:00 na Canal+ Seriale

Miniserial "Miasto szpiegów" przedstawi historię brytyjskiego szpiega, który trafił do Berlina, by wyjaśnić sprawę zdrajcy w lokalnej ambasadzie. Akcja będzie rozgrywać się w  Berlinie sprzed sześćdziesięciu lat - tuż przed postawieniem muru, który ostatecznie rozdzielił wschodnią i zachodnią część miasta. Twórcą serialu jest William Boyd, autor powieści "Solo" o Jamsie Bondzie, zaś w głównej roli wystąpi Dominic Cooper ("Preacher"). Obok niego w "Mieście szpiegów" zagrali Romane Portail ("Sense8"), Leonie Benesh ("Babylon Berlin") i Ben Munchow ("Numer 7").

REKLAMA