Zwiastun "Zostań przy mnie" – nowego netfliksowego Cobena. Richard Armitage i Cush Jumbo w obsadzie

"Zostań przy mnie" (Fot. Netflix)

Za wygodnym życiem czwórki osób kryją się mroczne sekrety. Pod koniec miesiąca na Netfliksie pojawi się kolejna adaptacja książki Harlana Cobena. Zobaczcie zwiastun "Zostań przy mnie".

Netflix po raz kolejny inwestuje w ekranizacje powieści Harlana Cobena. "Zostań przy mnie" to 8-odcinkowy brytyjski serial, który powstał w oparciu o książkę Cobena o tym samym tytule. Serial pojawi się na platformie 31 grudnia.

Zostań przy mnie – serial na podstawie Cobena 

"Zostań przy mnie" ma być thrillerem psychologicznym, skupiającym się na tym, jak sekrety z przeszłości potrafią powracać i w niepokojący sposób wpływać na naszą teraźniejszość. Tajemniczy ciąg zaginięć w serialu łączy ze sobą losy czwórki osób, prowadzących na pozór wygodne życie, ale skrywających mroczne sekrety.

Jedną z tych osób jest Megan (Cush Jumbo, "Sprawa idealna"), mająca bogatego męża mamuśka z przedmieścia, która kiedyś prowadziła znacznie bardziej ryzykowne życie. Drugi z bohaterów to Ray (Richard Armitage, "Stacja Berlin"), obiecujący fotograf dokumentalista, który skończył jak paparazzo. Jest też Lorraine (Sarah Parish, "Broadchurch"), dawna znajoma Megan, niespodziewanie powracająca do jej życia. I wreszcie mamy Broome'a (James Nesbitt, "The Missing"), detektywa mającego obsesję na punkcie sprawy sprzed lat. Co ich połączy?

W obsadzie "Zostań przy mnie" są także Daniel Francis ("Mały topór"), Jo Joyner ("EastEnders"), Poppy Gilbert ("Leonardo"), Bethany Antonia ("Odwet") i Youssef Kerkour ("Przeklęta"). Po drugiej stronie kamery stanęła ekipa odpowiedzialna za inne serialowe adaptacje Cobena – "The Stranger", "Safe" i "The Five". Producentami są Nicola Shindler i Richard Fee, a scenariusz napisał Danny Brocklehurst wraz z samym Cobenem. Główny reżyser serialu to Daniel O'Hara ("Doktor Who").

Premiera Zostań przy mnie 31 grudnia na Netfliksie

zostań przy mnie harlan coben

"Zostań przy mnie" (Fot. Netflix)

REKLAMA