4. sezon "Szpitala New Amsterdam" w styczniu w Polsce. Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć nowe odcinki?

"Szpital New Amsterdam" (Fot. NBC)

Najnowszy, czyli 4. sezon "Szpitala New Amsterdam" wreszcie pojawi się w Polsce. Dowiedzcie się, kiedy dokładnie premiera i gdzie będzie można obejrzeć kolejne odcinki.

"Szpital New Amsterdam" stał się w Polsce wielkim hitem dzięki Netfliksowi, który pokazał na początku tego roku dwa pierwsze sezony. 3. sezon zadebiutował jesienią na FOX Polska – i na tym samym kanale będziecie mogli także obejrzeć emitowany obecnie w Stanach Zjednoczonych sezon 4. Jak zapowiedział FOX, premiera nowej serii będzie miała miejsce 19 stycznia 2022 roku o godz. 22:00. Kolejne odcinki będą pokazywane co środę o tej samej porze.

Szpital New Amsterdam – o czym będzie 4. sezon?

Po pandemicznym 3. sezonie w "Szpitalu New Amsterdam" przyjdzie moment wytchnienia, radości i szczęścia. Po trudnym czasie, z jakim przyszło się zmierzyć bohaterom, zaczną oni wsłuchiwać się w głos swojego serca i wybiorą drogę prowadzącą do miłości. Nie bez powodu hasłem najnowszego sezonu jest "miłość leczy", a odcinki w dużej mierze skupiają się na wątku historii Maksa (Ryan Eggold) i Helen (Freema Agyeman), których przyjaźń przerodzi się w coś więcej.

– 3. sezon był o pandemii, a 4. sezon będzie o radości z odzyskiwania naszych żyć i pogoni za szczęściem, gdziekolwiek możemy je znaleźć. Będzie o ludziach, których kochamy, o byciu blisko nich, o tym, że nie chcemy pozwolić im odejść – i być może o tym, jak za nimi biegniemy – zapowiedział twórca serialu David Schulner.

Szpital New Amsterdam sezon 4 gdzie obejrzeć kiedy

"Szpital New Amsterdam" (Fot. NBC)

W 4. sezonie sporo mają namieszać nowe postacie. Sandra Mae Frank ("Zoey"s Extraordinary Playlist") wciela się w postać Sandry Mae Frank, niesłyszącej chirurg, która jest młoda, utalentowana i pewna siebie. Kiedy Max Goodwin próbuje ją ściągnąć do swojego szpitala, ta na początku odmawia. Do obsady medycznego hitu dołączyła także Chloe Freeman ("Czarna lista") jako nowa rezydentka oraz Michelle Forbes ("Czysta krew") – widoczna na zdjęciu powyżej – w roli dr Veroniki Fuentes, która zawodowo zajmuje się naprawianiem podupadających szpitali.

W kolejnych odcinkach "Szpitala New Amsterdam" powrócą również Janet Montgomery w roli dr Lauren Bloom, Jocko Sims jako dr Floyd Pearson oraz Tyler Labine jako dr Iggy Frome.

Szpital New Amsterdam – 4. sezon od 19 stycznia na FOX

REKLAMA