Kristen Bell jako "Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie". Zwiastun nowego serialu Netfliksa

"Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie" (Fot. Netflix)

Co może wyjść z połączenia thrillera, czarnej komedii i Kristen Bell? Tego dowiemy się w styczniu – Netflix zaprezentował zwiastun serialu "Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie".

"Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie" to nowy serial z Kristen Bell ("Dobre Miejsce") w roli głównej. Aktorka jest również jedną z producentek. 8–odcinkowa produkcja, opisywana jako miks thrillera i czarnej komedii, pojawi się na platformie 28 stycznia.

Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie – zwiastun serialu z Kristen Bell

Anna (w tej roli Kristen Bell) to kobieta ze złamanym sercem, dla której każdy dzień jest taki sam: siedzi z winem w ręku i gapi się przez okno, patrząc, jak życie płynie bez niej. Kiedy do domu naprzeciwko wprowadza się przystojny sąsiad wraz z córką, kobieta zaczyna widzieć światełko tunelu. Przynajmniej dopóki nie staje się świadkiem morderstwa – a przynajmniej tak jej się wydaje.

Twórczynią serialu jest Rachel Ramras ("Nobodies"). Tom Riley ("Nierealne) i Samara Yett ("Stewardesa") zagrają nowych sąsiadów Anny. W obsadzie są również Michael Ealy ("Stumptown") jako Douglas, były mąż Anny, Mary Holland ("Figurantka") jako Sloane, właścicielka lokalnej galerii sztuki i lojalna najlepsza przyjaciółka Anny.

Shelley Hennig ("Teen Wolf: Nastoletni wilkołak") zagra Lisę, która jest opisywana jako "milutka i seksowna". Cameron Britton ("Mindhunter") wystąpi jako Bell, prostoduszny pan złota rączka Anny. Christina Anthony ("Mixed-ish") zobaczymy w roli inteligentnej detektywki Lane. Pojawi się także Benjamin Levy Aguilar ("Obłudna gra") jako Rex, który został określony jako "niezbyt lotny".

Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie – premiera 28 stycznia na Netfliksie

REKLAMA