Florence Pugh została zablokowana na Instagramie. Wściekli fani zgłaszali jej zdjęcia z serialu "Hawkeye"

Florence Pugh w filmie "Czarna Wdowa" (Fot. Marvel Studios)

Spoilery to nic przyjemnego, ale wśród niektórych fanów można zaobserwować nadwrażliwość na wszelkie informacje. Przekonała się o tym Florence Pugh, której otrzymała bana na Instagramie.

"Hawkeye" to nowy serial Marvela i Disney+. Do tej pory wyemitowano cztery z sześciu odcinków, a w najnowszym pojawiła się Florence Pugh jako Yelena Belova, którą fani Marvela znają z filmu "Czarna Wdowa". Jej radość z występu spowodowała jednak wyraźne niezadowolenie części widzów.

Hawkeye – Florence Pugh została zbanowana

Aktorka wrzuciła na swój Instagram zdjęcia z serialu z krótkim dopiskiem "Ona już tu jest" – kilka godzin po premierze odcinka. Fanom nie spodobał się spoiler i zaczęli masowo zgłaszać konto aktorki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Florence Pugh (@florencepugh)

Florence Pugh nie kryła swojego zaskoczenia całą sytuacją. Nie zdradziła nic z fabuły, nie podała kontekstu pojawienia się Yeleny – dodatkowo fakt, że bohaterka pojawi się w serialu, był znany od dawna. Aktorka odniosła się do sytuacji w instastories.

– Nigdy nie sądziłam, że moje posty z miłości do serialu, w którym występuję, zostaną usunięte... a tu proszę. Ktoś tutaj się poskarżył, więc zablokowano mi możliwość zamieszczania postów o moim występie w serialu, w którym jestem obecna. To więcej niż absurdalne. Bycie w "Hawkeye'u" to zaszczyt i dziękuję wszystkim, którzy powitali mnie na planie i poza nim oraz wszystkim, którzy oglądają [serial] – napisała.


Zdania na temat "afery" są podzielone. Niektórzy uważają, że gwiazda miała prawo podzielić się kadrami z serialu – podkreślając, że nic nie zdradzają – i reakcja fanów była przesadzona. Inni sądzą, że Pugh mogła poczekać dłużej.

Akcja "Hawkeye'a" skupia się wokół postaci Clinta Barton (Jeremy Renner), niedługo po wydarzeniach z "Avengers: Koniec gry". Po dramatycznych przeżyciach jednym marzeniem bohatera będzie spędzenie świąt z rodziną, jednak na jego drodze staną demony przeszłości. Z pomocą przyjdzie mu jego największa fanka, Kate Bishop (Hailee Steinfeld). Z kolei po drugiej stronie staje m.in. Piotr Adamczyk jako członek dresiarskiej mafii. Głównym scenarzystą serialu jest Jonathan Igla ("Mad Men", "Sorry for Your Loss").

REKLAMA