Jakie seriale będą w najbliższym tygodniu? "Wiedźmin", "The Sinner", "Bastion", "With Love" i inne premiery

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Najbliższy tydzień w serialach będzie należał do "Wiedźmina". Inne seriale, które będą mieć polską premierę, to m.in. "The Sinner", "Bastion" i "With Love".

Nadchodzący tydzień w serialach zaczniemy od polskich premier 4. sezonu "The Sinner" i "Bastionu", a skończymy na "Wiedźminie". Poza tym warto zwrócić uwagę m.in. na świąteczną komedię "With Love" od twórczyni "One Day at a Time".

The Sinner (sezon 4) – 13 grudnia na Canal+ Premium

"The Sinner", czyli "Grzesznica"/"Grzesznik" wraca z finałowym 4. sezonem. Harry Ambrose (Bill Pullman) decyduje się już na odejście z policji. Emerytowany detektyw wraz ze swoją partnerką Sonyą udaje się na wakacje na wyspie Hanover w stanie Maine. Gdy dochodzi do niespodziewanej tragedii, bohater rozpoczyna śledztwo. W obsadzie tego sezonu są także Jessica Hecht ("The Boys"), Alice Kremelberg ("Orange Is the New Black"), Ronin Wong ("Człowiek z Wysokiego Zamku") i Cindy Cheung ("Stewardesa").

Bastion (serial Paramount+) – 13 grudnia na Canal+ Seriale

"Bastion" to serialowa adaptacja powieści Stephena Kinga. W świecie wyniszczonym przez morderczego wirusa dochodzi do finalnego starcia dobra i zła. Starcia, które zdecyduje o losach i przeznaczeniu ludzkości. Naprzeciw dobru stanie największe uosobienie mroku – Randall Flagg. W złoczyńcę wcieli się Alexander Skarsgård ("Wielkie kłamstewka"). W ośmioodcinkowym serialu zobaczymy również Jamesa Marsdena ("Westworld"), Amber Heard ("Aquaman"), Whoopi Goldberg ("Zakonnica w przebraniu") i Grega Kinneara ("Lepiej być nie może").

Station Eleven (nowość HBO Max) - 16 grudnia w USA

"Station Eleven" to nowy serial HBO Max – na razie bez polskiej daty premiery. Zobaczymy w nim historie ludzi ocalałych z apokaliptycznej pandemii grypy, którzy próbują odbudować świat i odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Równocześnie kurczowo trzymają się tego, co było najlepsze w świecie przed niszczycielską zarazą. Główne role grają Mackenzie Davis ("Halt and Catch Fire") i Himesh Patel ("EastEnders"). Twórcą jest Patrick Somerville ("Maniac", "Pozostawieni").

Wiedźmin (sezon 2) – 17 grudnia na Netfliksie

"Wiedźmin" powraca po dwóch latach przerwy z wyczekiwanym 2. sezonem, opartym na książce "Krew elfów". Zgodnie z netfliksowym opisem, w nowych odcinkach zobaczymy, jak Geralt z Rivii (Henry Cavill), przekonany, że Yennefer (Anya Chalotra) zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna – do domu swojego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

With Love (nowość) – 17 grudnia na Prime Video

"With Love" to nowy serial Glorii Calderón Kellett, współtwórczyni "One Day at a Time". Poznamy w nim rodzeństwo Diaz – Lily (Emeraude Toubia, "Shadowhunters") i Jorge Junior (Mark Indelicato, "Brzydula Betty") poszukują miłości i celu w życiu, przecinając ścieżki z pozornie niepowiązanymi ze sobą ludźmi podczas świąt Bożego Narodzenia. Lily właśnie ponownie została singielką i znalazła się w środku miłosnego trójkąta. Z kolei Jorge podczas wigilijnej kolacji zamierza przedstawić rodzinie swojego nowego chłopaka (Vincent Rodriguez III, "Crazy Ex-Girlfriend").

1883 (nowość Paramount+) – 19 grudnia w USA

"1883" to z kolei nowy western platformy Paramount+, będący prequelem "Yellowstone". Akcja zacznie się w 1883 roku i skupi się na rodzinie Duttonów, którzy wyruszają na zachód w poszukiwaniu miejsca do osiedlenia się. Gwiazdy country Tim McGraw i Faith Hill zagrają Jamesa i Margaret Duttonów, przodków Johna Duttona (Kevin Costner). W serialu pojawi się także Sam Elliott ("The Ranch") w roli twardego kowboja ze smutną przeszłością.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· American Auto (nowość NBC) – premiera 13 grudnia w USA

· Grand Crew (nowość NBC) – premiera 14 grudnia w USA

· Young Rock (odcinek świąteczny) – premiera 15 grudnia w USA

· Kenan (odcinek świąteczny) – premiera 15 grudnia w USA

· Pan burmistrz (odcinek świąteczny) – premiera 15 grudnia w USA

· Szkoła dla elity – krótkie historie: Phillipe Caye Felipe (sezon 1) – premiera 15 grudnia na Netfliksie

· Aggretsuko (sezon 4) – premiera 16 grudnia na Netfliksie

· MacGruber (nowość Peacock) – premiera 16 grudnia w USA, zwiastun tutaj

REKLAMA