Archie będzie mieć nowego przeciwnika. W 6. sezonie "Riverdale" pojawi się aktor znany z serialu "Ty"

"Riverdale" (Fot. The CW)

Jeśli myśleliście, że po odejściu Hirama Lodge'a w Riverdale zapanuje spokój – nic bardziej mylnego. Do obsady dołączył znany z serialu "Ty" Chris O'Shea, który zagra nowego wroga Archiego.

Pięcioodcinkowe wydarzenie "Rivervale" dobiegło końca, ale 6. sezon "Riverdale" dopiero się zaczął. Serial powróci po przerwie 6 marca i zaprezentuje nam nowego bohatera, który nieźle namiesza w życiu mieszkańców.

Riverdale sezon 6 – Chris O'Shea jako wróg Archiego

Do tej pory jednym z największych wrogów Archiego (KJ Apa), był Hiram Lodge (Mark Consuelos), ojciec Veroniki (Camilla Mendes). Bohater opuścił Riverdale w ostatnim odcinku 5. sezonu – ale na jego miejscu pojawi się nowy złoczyńca.

Jak donosi portal Deadline do obsady serialu dołączył Chris O'Shea. Aktor ostatnio wystąpił w serialu "Ty" jako Andrew – sąsiad Joego i Love oraz przyjaciel Sherry. W "Riverdale" aktor wcieli się w rolę Percivala Pickensa. Jego przodek, generał Pickens był jednym z założycieli miasteczka. Szybko okaże się, że za maską czarującego mężczyzny skrywa się bezwzględny manipulator.

Percival chce zamienić Riverdale w "utopię", zaś mroczny plan, który realizuje po cichu, ale bezwzględnie, wprowadza go w bezpośredni konflikt z Archiem – czytamy w oficjalnym opisie.

riverdale odcinek 100

"Riverdale" (Fot. CW)

Już dzisiaj na Netfliksie wylądował piąty odcinek 6. sezonu o nazwie "The Jughead Paradox", w którym zobaczymy nawiązania do oryginalnych komiksów o Archiem i spółce. Według opisu, Jughead (Cole Sprouse) rozpocznie poszukiwanie odpowiedzi na dziwne wydarzenia dziejące się w miasteczku, co doprowadzi do odkrycia prawdy na temat Rivervale.

Serial Riverdale jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA