Dorastanie, Bedoes i plejada gwiazd w serialu "Wilk". Zobaczcie zwiastun młodzieżowej produkcji Canal+

"Wilk" (Fot. Canal+/Igor Połaniewicz)

Już pod koniec grudnia, nowa produkcja Canal+ i Papaya Films zaprosi widzów do świata bezkompromisowego dorastania w obliczu społecznych rozłamów. Zobaczcie zwiastun serialu "Wilk".

20 grudnia w serwisie Canal+ online pojawi się w całości pięcioodcinkowy miniserial "Wilk", będący koprodukcją Canal+ i Papaya Film. Premiera wszystkich odcinków w telewizji na Canal+ Premium planowana jest 22 grudnia o godz. 22:30.

Wilk – zwiastun młodzieżowego serialu Canal+ 

"Wilk" to skierowana do młodych widzów historia o dorastaniu. Głównym bohaterem jest nastoletni Tymon, którego życie zmienia się po jednej z imprez. Wydarzenia, do których dochodzi, sprawiają, że relacje z rodziną i przyjaciółmi znacznie się komplikują. Tymczasem dookoła narasta zagrożenie spowodowane społeczno-politycznymi napięciami. Ludzie masowo wychodzą na ulice, a Tymon i jego przyjaciele muszą się zastanowić, czy postawa biernego obserwatora to odpowiednie wyjście. W serialu usłyszymy utwory popularnych wykonawców, w tym Lanka, Schaftera, OIO, Bedoesa oraz Lordofona.

W roli Tymona wystąpi Sebastian Dela, znany występu w filmie "W lesie dziś nie zaśnie nikt", a także serialu "W głębi lasu". W "Wilku" zobaczymy także debiut aktorski popularnego rapera Borysa "Bedoesa" Przybylskiego. W obsadzie są również m.in. Wiktoria Supryn, Weronika Dzierżyńska, Agata Kulesza ("Ida"), Magdalena Boczarska ("Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej"), Grzegorz Damięcki ("W głębi lasu") oraz Grzegorz Małecki ("Osiecka").

Canal+ zapowiada serial "w bardzo współczesnej, krótkiej formie", jakiego w tej stacji jeszcze nie było.

– W "Wilku" widać cały ten emocjonalny rollercoster, który towarzyszy dorastaniu. Do tego w tle konflikt pokoleń podsycany postaciami despotycznego ojca i matki, która nie potrafi odnaleźć się w życiu. Wszystko pokazane bez naciągania, cenzury i w idealnych proporcjach – mówi producent Kacper Sawicki.

Miniserial będzie debiutem reżyserskim 24-letniego Jana Dybusa, który jest także autorem scenariusza, wraz z Charlesem Spano. Za produkcję serialu odpowiadają Kacper Sawicki ("Chodźmy w noc") i Michał Wojciechowski.

Wilk – premiera 20 grudnia na Canal+ online

REKLAMA