Zobaczcie zwiastun "Naomi" – serialu CW o nastoletniej superbohaterce. Za sterami twórczyni "Jak nas widzą"

"Naomi" (Fot. CW)

Już w styczniu stacja The CW przedstawi kolejną superbohaterkę. W roli tytułowej Naomi zobaczymy Kaci Walfall, a za sterami stanęła Ava DuVernay. Zobaczcie nową zapowiedź.

"Naomi" to nowy młodzieżowy serial superbohaterski telewizji The CW. Produkcja zadebiutuje we wtorek 11 stycznia. W sieci pojawiła się już pierwsza zapowiedź, a teraz zaprezentowano kolejną.

Naomi – zapowiedź serialu z Kaci Walfall

Kaci Walfall ("The Equalizer") gra fajną, pewną siebie czarnoskórą nastolatkę, która uświadamia sobie swoje ukryte przeznaczenie, a następnie "podróżuje na wyżyny multiwersum" w poszukiwaniu całej prawdy. W nowym zwiastunie widzimy, jak w miasteczku, gdzie mieszka dziewczyna, dochodzi do niecodziennego incydentu z udziałem Supermana, który zwraca uwagę na jej bloga o być może wcale nie takim mitycznym Człowieku ze Stali.

W efekcie Naomi znajdzie się na celowniku Akiry (Stephanie March, "Prawo i porządek: Sekcja specjalna") i Zumbado (Cranston Johnson, "Euforia"), którzy knują, jak wciągnąć nastolatkę w sieć swoich manipulacji.

W obsadzie znajdują się także m.in. Alexander Wraith ("Agenci T.A.R.C.Z.Y."), Mary-Charles Jones ("Kevin Can Wait"), Barry Watson ("7th Heaven"), Mouzam Makkar ("Pamiętniki wampirów") oraz Will Meyers ("Zła edukacja"). Za scenariusz i produkcję odpowiadają Ava DuVernay ("Jak nas widzą") i Jill Blankenship ("Arrow").

Naomi – premiera w USA 11 stycznia 2022 roku

REKLAMA