Jakie seriale będą w najbliższym tygodniu? "Kontrola", "Emily w Paryżu", "The Silent Sea" i inne premiery

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

2. sezon "Emily w Paryżu", nowa "Kontrola" na Playerze, "Wilk" na Canal+, a do tego kolejny koreański serial Netfliksa. Przed nami kolejny interesujący tydzień premier w serialach.

Machina telewizyjnych premier nie zna już żadnych przerw, w przedświątecznym tygodniu możecie więc spodziewać się kolejnej dawki dużych premier. Podczas gdy Canal+ i Player.pl stawiają na polskie seriale, Netflix zabierze nas do Paryża, a potem do Korei i w kosmos jednocześnie. I to nie wszystko!

Wilk (nowość Canal+) – 20 grudnia na canalplus.com

"Wilk" to młodzieżowy miniserial Canal+. Bohaterem jest nastoletni Tymon, którego życie i relacje z bliskimi komplikują się po jednej imprezie. Tymczasem dookoła narasta zagrożenie spowodowane społeczno-politycznymi napięciami. Ludzie masowo wychodzą na ulice, a Tymon i jego przyjaciele muszą się zastanowić, czy postawa biernego obserwatora to odpowiednie wyjście. W roli głównej występuje Sebastian Dela ("W głębi lasu"), w obsadzie są także raper Bedoes, Agata Kulesza ("Ida"), Magdalena Boczarska ("Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej"), Grzegorz Damięcki ("W głębi lasu") oraz Grzegorz Małecki ("Osiecka").

Kontrola (sezon 2) – 21 grudnia na Player.pl

Youtube'owy hit "Kontrola" powraca z 2. sezonem na Playerze. W nowych odcinkach los ponownie skrzyżuje drogi Natalii i Majki - dziewczyn, których przypadkowe spotkanie dało początek spontanicznej, burzliwej miłości. Teraz, kiedy zbliżają się święta Bożego Narodzenia, w ich życiu nadchodzi moment refleksji i podsumowań. Natalia mierzy się z zawirowaniami w długoletnim związku, a Majka jest tuż przed wyjazdem na semestr do Hiszpanii. Obie postanawiają zawalczyć o swoje szczęście.

Emily w Paryżu (sezon 2) – 22 grudnia na Netfliksie

"Emily w Paryżu" wraca z 2. sezonem, w którym serial zagłębi się bardziej w trójkąt miłosny Emily (Lily Collins) z Gabrielem (Lucas Bravo) i jego dziewczyną Camille (Camille Razat). Emily będzie próbowała poświęcać więcej czasu na pracę, aby nie myśleć o miłosnym galimatiasie, który spowodowała – przynajmniej dopóki nie spotka denerwującego, ale i intrygującego imigranta na zajęciach z języka francuskiego. W tej roli zadebiutuje Lucien Laviscount ("Scream Queens").

The Silent Sea (nowość) – 24 grudnia na Netfliksie

"The Silent Sea" to koreański serial science fiction, opowiadający historię astrobiolożki Song Jian, która właśnie postawiła pierwsze kroki na Księżycu. Na Ziemi skończyły się naturalne zasoby i planecie grozi zagłada. Bohaterka i jej zespół zostali wysłani na specjalną misję – muszą odnaleźć opuszczoną, owianą tajemnicą stację badawczą, by pozyskać niezbędne próbki. Na wykonanie zadania mają jedynie 24 godziny. W roli głównej wystąpi Bae Doo-na, znana z roli w "Sense8".

Skandal w angielskim stylu (sezon 2) – 26 grudnia w UK

"Skandal w angielskim stylu" powraca z 2. sezonem, na razie w Wielkiej Brytanii. Nowe odcinki skupią się na Margaret Campbell, której rozwód z drugim mężem, księciem Agryll, wzbudził w latach 60. ogromne kontrowersje. Jak powiedział producent Dominic Treadwell-Collins, zobaczymy historię pierwszego publicznego aktu slut-shamingu, czyli piętnowania kobiet za seksualność, a także instytucjonalnej mizoginii, której ofiarą padła główna bohaterka. W głównych rolach wystąpią Claire Foy ("The Crown") i Paul Bettany ("WandaVision"), scenariusz napisała Sarah Phelps ("Zdążyć przed zmrokiem"), a reżyserką jest Anna Sewitsky ("Happy, Happy").

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Dynastia (sezon 5) – premiera 20 grudnia w USA, zwiastun tutaj

· Szkoła dla elity – krótkie historie: Samuel Omar (sezon 1) – premiera 20 grudnia na Netfliksie

· Pazury (sezon 4) – premiera 20 grudnia na HBO GO, zwiastun tutaj

· Szkoła dla elity – krótkie historie: Patrick (sezon 1) – premiera 23 grudnia na Netfliksie

REKLAMA