6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Nowa postać w "Arrow", nowy medyczny projekt CBS, powraca "Grimm", nowe informacje na temat "Chirurgów". Zapraszamy!

1. Nowa postać w "Arrow". Jak donosi Deadline, kanadyjska aktorka Emily Bett Rickards będzie pojawiać się regularnie w serialu "Arrow". Zagra Felicity Smoak, postać z uniwersum DC Comics specjalizującą się w sprawach technicznych.

2. Chandra Wilson i Kevin McKidd wyreżyserują niektóre odcinki 9. sezonu "Chirurgów". Jak podaje TVLine, w 9. sezonie ponownie zobaczymy odcinki wyreżyserowane przez Chandrę Wilson (Bailey) i Kevina McKidda (Owen). Będzie to dla nich odpowiednio siódmy i czwarty raz gdy staną za kamerą.

3. Ridge kończy z "Modą na sukces" Zaskakujące wieści ze świata oper mydlanych. Jak podaje TVLine, Ronn Moss (Ridge Forrester) kończy udział w serialu po ponad 25 latach. Tłem jego odejścia są przyczyny finansowe i niskie zarobki.

4. Gina Torres o tym jak zmieniała się postać Jessiki W tym tygodniu odcinek "Suits" zabrał nas 5 lat w przeszłość. Poznaliśmy m.in. młodszą "wersję". Jessiki Pearson. W wywiadzie - który każdy fan "Suits" powinien przeczytać - Gina Torres mówi serwisowi BuddyTV o ewolucji swojej postaci.

5. Powrót "Grimm". Jutro na ekrany powraca "Grimm". W sieci pojawiły się podsumowania pierwszego sezonu. Klip "Grimm" w siedem minut przygotował serwis TVLine.

6. Nowy dramat medyczny CBS. CBS zamówiło scenariusz nowego dramatu medycznego, opartego na książce Pam Belluck "Island Practice: Cobblestone Rash, Underground Tom, and Other Adventures of a Nantucket Doctor". Serial ma opowiadać o lekarzu z wyspy Nantucket, który praktykuje medycynę w unikalny sposób.

REKLAMA