Jamie Dornan szuka odpowiedzi w "The Tourist". Zobaczcie zwiastun serialu BBC od ekipy "The Missing"

"The Tourist" (Fot. BBC)

Stacja BBC One uczci początek roku premierowym odcinkiem nowego serialu twórców "The Missing". W sieci pojawił się zwiastun "The Tourist" z Jamie Dornanem w roli głównej.

"The Tourist" to nowy serial limitowany BBC One. Produkcja ma liczyć sześć odcinków, a pierwszy z nich zostanie wyemitowany w Wielkiej Brytanii 1 stycznia. Za produkcję odpowiada studio braci Harry'ego i Jacka Williamsów, Two Brothers Pictures ("Fleabag", "The Missing").

The Tourist – zwiastun serialu z Jamiem Dornanem 

Serialowy thriller opowie o tajemniczym Brytyjczyku (w tej roli Jamie Dornan, "The Fall), którego spotykamy gdzieś pośrodku australijskiego pustkowia, kiedy ogromna cysterna usiłuje zepchnąć jego samochód z drogi. Rozpoczyna się gra w kotka i myszkę, w efekcie której mężczyzna budzi się w szpitalu – nie pamięta, co się stało ani kim jest. Ścigany przez bezlitosne postacie z przeszłości, rozpoczyna podróż w celu ustalenia swojej tożsamości i tego, co się wydarzyło.

W obsadzie serialu są także m.in. Damon Herriman ("Mindhunter") jako inspektor Lachlan Rogers, Danielle Macdonald ("Nie otwieraj oczu") w roli posterunkowej Helen Chambers oraz Chloe Bishop ("Line of Duty"), Shalom Brune-Franklin ("Line of Duty"), Ólafur Darri Ólafsson ("The Missing") i Alex Dimitriades ("The Cry").

W tym momencie jeszcze nie wiadomo, kiedy i na jakiej platformie "The Tourist" będzie dostępne w Polsce.

Premiera The Tourist 1 stycznia 2022 roku w UK

REKLAMA