Poznaliśmy datę premiery 2. sezonu "Bridgertonów". Zobaczcie świąteczne wideo niespodziankę od Netfliksa

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Lady Whistledown ma dla was świąteczną niespodziankę. Wiemy już, kiedy dokładnie "Bridgertonowie" powrócą z 2. sezonem, w którym Anthony będzie romansował z Kate.

"Bridgertonowie" zadebiutowali rok temu w święta, błyskawicznie stając się jednym z największych hitów na Netfliksie. W rocznicę premiery dowiedzieliśmy się, kiedy będzie 2. sezon: 25 marca 2022 roku.

Bridgertonowie – Netflix zapowiada 2. sezon serialu

Netflix wypuścił zapowiedź premiery, w której pojawiają się aktorzy grający główne role w nowych odcinkach – Jonathan Bailey, Simone Ashley i Charithra Chandran,jak również powracający Adjoa Andoh (Lady Danbury), Golda Rosheuvel (królowa Charlotte), Luke Newton (Colin Bridgerton) i Claudia Jessie (Eloise Bridgerton). Poznaliśmy też więcej szczegółów dotyczących fabuły 2. sezonu "Bridgertonów".

Podobnie jak książka "Ktoś mnie pokochał" Julii Quinn, 2. sezon "Bridgertonów" będzie skupiać się na poszukiwaniach odpowiedniej żony przez Anthony'ego (Jonathan Bailey). Motywowany rodzinnym obowiązkiem, najstarszy z rodzeństwa Bridgertonów długo nie trafia na debiutantkę, która spełniałaby jego wyśrubowane standardy, dopóki w jego życiu nie pojawiają się przybyłe z Indii siostry Sharma – Edwina (Charithra Chandran) i Kate (Simone Ashley, "Sex Education").

Kiedy Anthony zaczyna zabiegać o względy Edwiny, Kate odkrywa prawdziwą naturę jego intencji – miłość nie jest wysoko na liście jego priorytetów – i postanawia zrobić wszystko, żeby powstrzymać ten związek. Słowne przepychanki pomiędzy Anthonym i Kate jedynie ich do siebie przybliżają, komplikując sprawy.

Tymczasem po drugiej stronie Grosvenor Square Featheringtonowie muszą powitać najnowszego spadkobiercę w swojej posiadłości, podczas gdy Penelope (Nicola Coughlan) dalej żongluje swoimi dwiema tożsamościami w XIX-wiecznym Londynie, starając się utrzymać swój sekret przed najbliższymi.

Do obsady 2. "Bridgertonów" w 2. sezonie dołączą także Shelley Conn ("Terra Nova") jako Mary Sharma, matka Kate i Edwiny; Calam Lynch ("Mrs. Wilson") jako Theo Sharpe, asystent drukarza; oraz Rupert Young ("Merlin") jako Jack, szlachcic z rodziny równie bogatej co Bridgertonowie. Na liście osób powracających do obsady jest Phoebe Dynevor jako Daphne, nie ma na niej natomiast Regé-Jean Page'a w roli księcia Hastings. Jako showrunner serialu powraca Chris Van Dusen.

Bridgertonowie sezon 2 – premiera 25 marca 2022

REKLAMA