8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś w południe

"Smash" (Fot. NBC)

"Smash" (Fot. NBC)

W jakich serialach zobaczymy Odette Annable? Kto zawita do "Community"? Czy Matthew Perry wróci do "The Good Wife"? Jak będzie wyglądało życie uczuciowe Julii z serialu "Smash"? To wszystko i jeszcze więcej dziś na Serialowej! Uwaga na spoilery.

1. Odette Annable w "Golden Boy" i "Banshee". Piękna Odette Annable nie miała kłopotu ze znalezieniem pracy po zakończeniu "House'a". Aktorka zagra asystentkę prokuratora w zamówionym przez stację FOX serialu "Golden Boy", który opowiada o policjancie robiącym od zera karierę. Odette będzie także pojawiać się w "Banshee" Alana Balla, gdzie zagra zabójczynię z mroczną przeszłością.

2. Matt Lucas w "Community". Znany z "Małej Brytanii" Matt Lucas będzie pojawiał się w 4. sezonie "Community" - donosi TVLine. Zagra profesora historii. Serial wraca 19 października.

3. Aktorzy z "Jeziora marzeń" spotkają się w mieszkaniu nr 23. W 2. sezonie serialu "Don't Trust the B–– in Apartment 23" u boku Jamesa Van Der Beeka wystąpi Busy Philipps, również znana z "Jeziora marzeń" (a także m.in. "Cougar Town"). Podobnie jak James, zagra samą siebie. Ale na tym nie koniec! W 2. sezonie komedii ABC pojawią się także Mark-Paul Gosselaar i Frankie Muniz. Twórczyni serialu Nahnatchka Kahn chętnie by też zobaczyła w "Apartment 23" Joshuę Jacksona, Katie Holmes i Michelle Williams. Serial wraca 23 października.

4. Nowa miłość Julii ze "Smash". Rudowłosa scenarzystka grana przez Debrę Messing nie przestanie romansować. Jak donosi EW, Julia będzie mieć w 2. sezonie "Smash" nowego faceta! Zagra go znany m.in. z "Rescue Me" Daniel Sunjata.

5. Matthew Perry powróci do "The Good Wife". Mattew Perry jest zajęty nową komedią "Go On", ale to nie znaczy, że zniknie z "The Good Wife". Aktor zdradził, że spocjopatyczny prawnik Mike Kresteva powróci jeszcze w jednym albo dwóch odcinkach. Początkowo Perry miał wystąpić w 10 odcinkach "Żony idealnej", ale niestety/na szczęście "Go On" dostał zamówienie od NBC.

6. Yvonne Strahovski opowiada o "Dexterze". Jak już pewnie wiecie, w 7. sezonie "Dextera" jedną z ważnych ról zagra Yvonne Strahovski. Jeśli chcecie poznać nowe spoilery na temat jej postaci, koniecznie zajrzyjcie do serwisu IGN, gdzie znajdziecie nowy wywiad z aktorką.

7. Dawna gwiazda "Przyjaciół" zaręczona. Jeśli lubicie Jennifer Aniston, musicie wiedzieć, że gwiazda już nie jest wolna. Aktorka właśnie zaręczyła się z Justinem Theroux. Jennifer była wcześniej żoną Brada Pitta, z którym rozwiodła się w 2005 roku.

8. Nowy sezon "True Blood" we wrześniu w polskim HBO. Jeżeli czekacie na 5. sezon "Czystej krwi" w HBO, to jeszcze trochę poczekacie. Serial powróci w 29 września o godz. 22:00. Kolejne odcinki będą emitowane w soboty o 22:00.