Willa miała być tylko w trzech odcinkach "Sukcesji". Justine Lupe zdradza, jak jej bohaterka została w serialu

"Sukcesja" (Fot. HBO)

Lekkich scen w serialu "Sukcesja" jest niewiele, ale gdy są, często odpowiadają za nie Willa (Justine Lupe) i Connor. A mogło być inaczej – aktorka zdradziła, że sama miała szybko zniknąć z serialu.

"Sukcesja" to serial, gdzie scenarzyści nadzwyczaj często zmieniają swoje plany, o czym przekonała się chociażby Justine Lupe, której bohaterka, Willa, miała zniknąć z niego znacznie szybciej, bo jeszcze w 1. sezonie. Ostatecznie wciąż możemy oglądać ją na ekranie, a aktorka podzieliła się kulisami jej znacznie przedłużonego pobytu.

Sukcesja – Willa miała zniknąć już w 1. sezonie

W rozmowie z serwisem Insider Justine Lupe zdradziła, że jej postać miała zniknąć już po trzech odcinkach, jednak ostatecznie udało jej się zostać na dłużej, a w 3. sezonie dołączyła nawet do stałej obsady produkcji.

– Na castingu odgrywałem scenę rozstania Connora i Willi, które miało się wydarzyć w Santa Fe [w odcinku "Austerlitz" z 1. sezonu]. Scenariusz do tego odcinka był wyjątkowo często poprawiany przez scenarzystów, którzy co chwilę nakładali poprawki, a Willa pozostawała w pobliżu nieco dłużej. Myślałam: "Chwila, chwila, nie zostanę wyrzucona? To wspaniale" – powiedziała aktorka.

Sukcesja Willa Justine Lupe

"Sukcesja" (Fot. HBO)

Ostatecznie do rozstania z Connorem (Alan Ruck), który był bardzo wrażliwy na punkcie przeszłości swojej dziewczyny, nie doszło. Willa zgodziła się na przeprowadzkę do jego posiadłości w zamian za sfinansowanie jej sztuki teatralnej. W finale 3. sezonu para postanowiła wziąć ślub, co oznacza, że ta bohaterka zostanie w serialu przynajmniej jeszcze przez jakiś czas, nawet jeśli widzieliśmy, że perspektywa małżeństwa z Connorem nieszczególnie ją cieszy.

– Jest w dynamice między nimi coś, co stało się bardzo komfortowe, a także wyewoluowało w coś bardzo, bardzo dziwnego i zarazem słodkiego. Ona w końcu nabrała sporo uczuć wobec niego – dodała.

Czy ta dwójka ma jakiekolwiek szanse, aby pozostać razem i żyć długo i szczęśliwie? O to może być ciężko, jednak na tle pozostałej trójki z rodzeństwa Royów związek Connora i Willi wydaje się być wyjątkowo udany. Jego przyszłości nie poznamy zbyt szybko, ponieważ ekipa "Sukcesji" wraca na plan dopiero w czerwcu, ale już teraz możecie przeczytać naszą recenzję finału 3. sezonu "Sukcesji", w którym Willa zaakceptowała oświadczyny swojego chłopaka.

Sukcesja jest dostępna w serwisie HBO GO

REKLAMA