Teaser 4. sezonu "Obsesji Eve" obiecuje wszystko oprócz happy endu. Zobaczcie ponowne spotkanie bohaterek

"Obsesja Eve" (Fot. BBC America)

Wiosną będziemy oglądać finałowy sezon "Obsesji Eve", a tymczasem mamy teaser z nowymi scenami. Zobaczcie, co słychać u Eve i Villanelle i kto w serialu nie spodziewa się happy endu.

"Obsesja Eve" powróci w 2022 roku z finałowym sezonem. Amerykańską premierę zapowiedziano na 20 lutego na AMC+ i 27 lutego na BBC America, a w Polsce prawdopodobnie będziemy oglądać nowe odcinki na HBO GO zaraz po Amerykanach. Czego powinniśmy się spodziewać?

Obsesja Eve sezon 4 – teaser z nowymi scenami

Właśnie pojawił się teaser zawierający zarówno fragmenty starych scen z serialu, jak i urywki nowych, z 4. sezonu. "Ludzie jak my nie są stworzeni do szczęśliwego życia z happy endem" – mówi Carolyn (Fiona Shaw). Tymczasem Eve (Sandra Oh) i Villanelle (Jodie Comer) spotykamy znów razem, jak spacerują po promenadzie. Tylko czy to się dzieje naprawdę, skoro one postanowiły pójść każda swoją drogą w finale 3. sezonu?

Jak czytamy w oficjalnym opisie od BBC America, po emocjonalnej kulminacji 3. sezonu wszystkie trzy bohaterki "Obsesji Eve" są już w zupełnie innych miejscach. Po wymianie zdań pomiędzy Eve i Villanelle na moście, Eve wyrusza na misję z pragnieniem zemsty, podczas gdy Villanelle znajduje dla siebie zupełnie nową społeczność, próbując udowodnić, że nie jest "potworem".

Z kolei Carolyn po zabiciu Paula robi wszystko, aby kontynuować pościg za Dwunastką i osobą, która zleciła zabójstwo Kenny'ego. Podążając za bohaterkami, z których każda jest napędzana przez pasję, zemstę i obsesję, 4. sezon "Obsesji Eve" będzie zmierzać do chaotycznego, pełnego niuansów i wspaniałego finału serii.

Jedną z atrakcji 4. sezonu "Obsesji Eve", który stworzyła nowa showrunnerka i główna scenarzystka Laura Neal ("Sex Education", "Secret Diary of a Call Girl"), ma być Vilanelle jako "świętoszka". W TVLine pojawiło się nowe zdjęcie, na którym bohaterka pozuje w koszulce z napisem "What Would Jesus Do?".

Obsesja Eve sezon 4 – premiera 20 lutego w USA

obsesja eve sezon 4

"Obsesja Eve" (Fot. BBC America)

REKLAMA