9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Bob Odenkirk znów w "Jak poznałem waszą matkę". Nowiutki plakat na 3. sezon "Boardwalk Empire". Rewelacyjna oglądalność finału "The Closer". A oprócz tego "Hannibal", "Vegas", "Fringe". Uwaga na spoilery!

1. Bob Odenkirk znów w "HIMYM". Do "How I Met Your Mother" powróci Bob Odenkirk, który na co dzień gra Saula w "Breaking Bad". Aktor grał w 6. sezonie szefa Marshalla, który teraz pojawi się znów w 2. odcinku. Jeden z jego prawników będzie reprezentował Barneya w negocjacjach dotyczących intercyzy z Quinn - i jak można się domyślić, coś pójdzie nie tak. Serial wraca 24 września.

2. Lara Jean Chorostecki w "Hannibalu". Lara Jean Chorostecki dostała rolę reporterki Freddie Lounds w "Hannibalu" NBC. Będzie to rola dotychczas grana przez facetów (m.in. Philipa Seymour Hoffmana), bohater nazywał się Freddy Lounds. "Hannibala" zobaczymy dopiero w midseason, a wcześniej Chorostecki pojawi się w "Copperze" BBC America.

3. Jak prezentuje się Sarah Jones w "Vegas"? Jeśli też tęsknicie za "Alcatraz" z powodu Sarah Jones, mamy dla Was coś miłego. TV Guide zaprezentował zdjęcie aktorki z serialu "Vegas" o szeryfie Ralphie Lambie. Sarah zagra inteligentną córkę jednego z najpotężniejszych ludzi w Chicago, który pracuje w kasynie. Aktorka mówi, że jej bohaterka jest prawdziwą damą, niemalże "królewną mafii". Serial rusza 25 września.

4. Rewelacyjny wynik finału "The Closer". Hit stacji TNT "The Closer" zakończył się już, a jego finał miał niesamowitą jak na kablówki oglądalność prawie 9,1 mln. Zaraz po nim ruszył spin-off, "Major Crimes", który również świetnie się oglądał. Prawie 7,2 mln widzów oznacza, że to najchętniej oglądana premiera lata.

5. Na razie nie będzie nowego Ridge'a w "Modzie na sukces". Jeśli ciekawi jesteście, co stanie się z Ridge'em w "Modzie na sukces" i czy wybrany zostanie nowy aktor do tej roli, zerknijcie koniecznie tutaj.

6. Zdjęcia z planu 5. sezonu "Fringe". Jeśli tęsknicie już za "Fringe", mamy dla Was coś miłego. Tutaj znajdziecie sporo zdjęć z planu 5. sezonu.

7. ABC zamawia nowy serial medyczny. Stacja ABC zamawia na kolejny sezon dramat medyczny "Burns & Cooley" od Matta Grossa, producenta wykonawczego "Body of Proof". Ma on opowiadać o dwójce rywalizujących ze sobą neurochirurgów.

8. Plakat na 3. sezon "Boardwalk Empire". Nie da się być gangsterem tylko częściowo, trzeba iść na całość. 3. sezon "Zakazanego imperium" zapowiada się nieźle, wiemy już, że dwa pierwsze odcinki będą nosić tytuły "Resolution" (3x01, reż. Tim Van Patten) i "Spaghetti & Coffee" (3x02, reż. Alik Sakharov). Mamy też nowy plakat.

9. Co ciekawego w polskim FOX-ie jesienią? 4 września o godz. 21:00 ruszy w polskim FOX-ie "Homeland". Od 10 września o 21:00 będzie mogli co tydzień oglądać 3. sezon "Glee". 23 września o godz. 21:00 ruszy 2. sezon "Breakout Kings". Z kolei FOX Life pokaże jesienią "Tancerki" ("Bunheads") - premiera będzie miała miejsce 16 września o godz. 22:00.

REKLAMA