Kulisy francuskiej sceny rapu w zwiastunie "Validé". Bijący rekordy francuski serial zawita do Canal+

"Validé" (Fot. Canal+)

Rywalizacja, brak kompromisów i pasja do rapu. Na Canal+ pojawi się francuski serial "Validé", który podbił swój rodzimy kraj. Zobaczcie, co ma do zaoferowania ta produkcja.

"Validé" zadebiutowało w zeszłym roku, notując ponad 33 miliony wyświetleń. W Polsce serial będzie dostępny już 7 stycznia w serwisie Canal+ online i na antenie Canal+ Premium o godz. 21:00.

Validé – zwiastun francuskiego serialu Canal+ 

Głównym bohaterem jest Clément, utalentowany młody raper, który w przeszłości zajmował się handlem narkotykami. Jest kreatywny i odważny, ale i impulsywny. Najważniejsi są dla niego dwaj przyjaciele i najbliższa rodzina. W dzieciństwie opuścił go ojciec, a jako nastolatek przebywał w poprawczaku. Swoje doświadczenia przelewa na muzykę, a jego twórczość zostaje dostrzeżona przez jedną z największych francuskich gwiazd rapu. Współpraca przeradza się w rywalizację – będąc u progu sławy, chłopak przekona się, że w rapie sukces rodzi konsekwencje.

Producentem i współreżyserem serialu jest Franck Gastambide ("Taxi 5", "Porn in the Hood"). W głównej roli wystąpił popularny francuski raper Hatik. W serialu pojawiają się też m.in. Sabrina Ouazani ("Taxi 5"), Salvatore Esposito ("Gomorra") oraz gwiazdy francuskiego rapu, jak Lacrim, Ninho, Soprano czy Kool Shen.

– "Validé"  to przepustka za kulisy świata francuskiego rapu – z gościnnie występującymi gwiazdami, grającymi samych siebie. Rap był kiedyś undergroundem, muzyką biednych przedmieść zwanych banlieues. Dziś to zmieniający się ruch muzyczny, najpopularniejszy gatunek we Francji, cieszący się milionami odsłon – powiedział Gastambide.

Premiera serialu Validé 7 stycznia 2022 na Canal+

Validé serial canal+

"Validé" (Fot. Canal+)

REKLAMA