5 newsów na poniedziałek: Zwiastun 3. sezonu "After Life", zapowiedź "Peacemakera", premiery Epic Drama

"After Life" (Fot. Netflix)

Netflix wypuścił zwiastun 3. sezonu "After Life". HBO Max pokazało nową zapowiedź "Peacemakera". "Dexter: New Blood" zbliża się do końca. A oprócz tego dzisiejsze premiery na Epic Drama.

1. After Life sezon 3 – zobaczcie zwiastun

Netflix pokazał pełny zwiastun 3. sezonu "After Life". W finałowych odcinkach odcinkach zobaczymy, jak Tony (Ricky Gervais), dziennikarz lokalnej gazety, którego żona zmarła na raka, wciąż zmaga się z żałobą, ale też zaczyna zdawać sobie sprawą, że pomaganie innym ludziom daje mu nadzieję i powód do życia. Premiera 14 stycznia. [TVLine]

2. Peacemaker – nowy zwiastun serialu HBO Max

HBO Max pokazało kolejny zwiastun "Peacemakera", spin-offu "Legionu samobójców", w którym John Cena powróci jako tytułowy bohater. Amerykańska premiera planowana jest na 13 stycznia, polskiej daty jeszcze nie ma. [Screen Rant]

3. Dexter: New Blood – zwiastun finału

"Dexter: New Blood" dobiega końca, a jedno z pytań przed finałem brzmi: czy główny bohater go przeżyje? Zobaczcie zapowiedź ostatniego odcinka.

4. Detektyw Murdoch – 14. sezon na Epic Drama

3 stycznia o godz. 20:30 na Epic Drama startuje 14. sezon serialu "Detektyw Murdoch" (kolejne odcinki od poniedziałku do piątku). Główny bohater kontynuuje błyskotliwą karierę przy niesłabnącym wsparciu swojej żony, dr Julii Ogden – nawet po tym, jak śledztwo doprowadza go do członka rodziny, o którym wcześniej nic nie wiedział. Małżeństwo inspektora Brackenreida po raz kolejny wystawione jest na ciężką próbę, a związek posterunkowego Crabtree z Effie jest zagrożony przez nieprzewidywalnego intruza. Stosunki rodzinne stają się ważne także dla posterunkowego Higginsa: Ruth jest w ciąży! Tymczasem sekretny romans detektywa Wattsa napotyka niespodziewane problemy, a publiczny już teraz związek Violet Hart z bogatym playboyem wywołuje społeczne oburzenie.

5. Endeavour – 8. sezon od dziś na Epic Drama

3 stycznia o godz. 21:30 na Epic Drama startuje 8. sezon serialu "Endeavour: Sprawy młodego Morsa". Akcja dzieje się w 1971 roku. Walka Endeavoura z jego wewnętrznymi demonami osiąga apogeum, spotęgowana jeszcze przez utraconą miłość i poczucie winy. Tymczasem zespół znów znajduje się w samym środku wydarzeń: zagrożenie ze strony IRA, napady na taksówkarzy, nudyści, a także sprawa tak osobliwa, że można by pomyśleć, iż policjanci znaleźli się na planie filmu grozy. Przed końcem roku relacje Endeavoura i Thursdaya stają się coraz bardziej napięte, ale kiedy Endeavour znajduje się w bardzo trudnej sytuacji, Thursday ściga się z czasem, aby go uratować.

REKLAMA