Czy "Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie" widziała morderstwo? Zwiastun serialu Netfliksa

"Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie" (Fot. Netflix)

Kristen Bell jako "Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie" jest pewna, że widziała morderstwo. Ale czy rzeczywiście? Zobaczcie pełen zwiastun czarnej komedii od Netfliksa.

Jeśli stęskniliście się za  Kristen Bell ("Dobre Miejsce"), to 28 stycznia na platformie Netflix pojawi się najnowszy serial aktorki. "Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie" opisywana jest jako miks czarnej komedii i thrillera.

Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie – zwiastun serialu

Anna leczy złamane serce za pomocą znacznych ilości alkoholu – nierzadko mieszanych z tabletkami. Każdego dnia wygląda przez okno, z kieliszkiem wina w ręku obserwując świat. Pewnego dnia do domu naprzeciwko wprowadza się przystojny sąsiad wraz z córką. Kiedy Annie wydaje się, że zaczyna widzieć światełko w tunelu, staje się świadkiem morderstwa. Ale czy na pewno? Gdy nikt jej nie wierzy, kobieta postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i rozwikłać tajemnicę.

Twórczynią serialu jest Rachel Ramras ("Nobodies"). Kristen Bell zagra główną rolę, jest również jedną z producentek. Jako nowych sąsiadów Anny zobaczymy Toma Rileya ("Nierealne) i Samarę Yett ("Stewardesa"). Pojawią się również Michael Ealy ("Stumptown") jako Douglas, były mąż głównej bohaterki oraz Mary Holland ("Figurantka") jako Sloane, najlepsza przyjaciółka Anny.

W "Kobiecie z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie" wystąpią także Shelley Hennig ("Teen Wolf: Nastoletni wilkołak") jako "milutka i seksowna" Lisa, Cameron Britton ("Mindhunter") jako "złota rączka" Anny,  Christina Anthony ("Mixed-ish") w roli inteligentnej detektywki Lane i Benjamin Levy Aguilar ("Obłudna gra") jako Rex.

Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie – premiera 28 stycznia na Netfliksie

REKLAMA