"Pam & Tommy" – zobaczcie pełny zwiastun serialu. Pamela Anderson, Tommy Lee i ich słynna sekstaśma

"Pam & Tommy" (Fot. Hulu)

Hulu zaprezentowało pełny zwiastun serialu "Pam & Tommy", w którym zobaczymy kulisy wycieku sekstaśmy słynnej pary z lat 90. Lily James i Sebastian Stan wyglądają niesamowicie!

"Pam & Tommy" to jedna z najbardziej oczekiwanych serialowych premier 2022 roku. Pełny zwiastun, pokazany przez Hulu, sugeruje, że możemy spodziewać się historii na miarę "American Crime Story", choć zrobionej z większym dystansem.

Pam & Tommy – zobaczcie pełny zwiastun serialu

Dziejący się w czasach początków internetu serial przedstawi prawdziwą historię sekstaśmy Pameli Anderson (Lily James, "Downton Abbey") i Tommy'ego Lee (Sebastian Stan, "Falcon i Zimowy Żołnierz"). Anderson uchodziła za prawdziwą seksbombę w latach 90. Sławę przyniosła jej nie tylko rola w "Słonecznym patrolu", ale również burzliwy związek z Tommym Lee, założycielem legendarnego heavymetalowego zespołu Mötley Crüe. Para pobrała się po zaledwie paru dniach znajomości, a ich romans był pożywką dla tabloidów.

W serialu zobaczymy dzieje sekstaśmy pary, którą ukradł z ich domu niezadowolony elektryk Rand (Seth Rogen, "Future Man"). Wideo, w którego dystrybucji pomógł mu niejaki Kasiarz (Nick Offerman, "Parks and Recreation"), zrobiło karierę od sprzedaży na kasetach VHS do internetowej sensacji w 1997 roku. Ośmioocinkowy serial limitowany opowie o tym, jak spotykają się ze sobą światy celebrytów i nowych technologii, badając początki naszej współczesnej ery programów reality.

W serialu wystąpi również Taylor Schilling ("Orange Is the New Black") jako żona Randa, a także Andrew Dice Clay ("Hap i Leonard"), Pepi Sonuga ("Queens"), Spencer Granese ("Mayans M.C") i Mozhan Marnò ("Czarna lista").

W gronie producentów znajdują się m.in. Seth Rogen i Evan Goldberg ("The Boys"). Za reżyserię odpowiada Craig Gillespie, reżyser "Jestem najlepsza. Ja, Tonya".

Pam & Tommy – premiera w USA 2 lutego 2022 roku

pam & tommy zwiastun

REKLAMA