7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Apartment 23" (Fot. ABC)

"Apartment 23" (Fot. ABC)

Nowy aktor w "Don't Trust the B–– in Apartment 23" (spoiler!). Kolejne informacje na temat 4. sezonu "Glee". "Jane by Design" skasowane, "Bunheads", "Baby Daddy" i inne seriale ABC Family z nowymi odcinkami. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. ABC Family zamawia i kasuje. Kiepska wiadomość dla fanów "Jane by Design": stacja ABC Family skasowała serial po 1. sezonie. Powód jest prozaiczny: słaba oglądalność (średnio 1,3 mln). Zamówienia dostały za to "Bunheads" (druga część 1. sezonu, powrót zaplanowany jest na zimę), "Switched at Birth" (2. sezon; na razie będziemy oglądać jeszcze resztkę sezonu 1. - od 3 września), "Melissa and Joey" (3. sezon) i "Baby Daddy" (2. sezon).

2. "Perception" z 2. sezonem. Nowy procedural stacji TNT, "Perception", dostał zamówienie na 2. sezon. Będzie on liczył 13 odcinków i zostanie wyemitowany latem 2013 roku.

3. Co słychać w ekipie "Glee"? Dzień bez newsa o "glee" jest dniem straconym. E! Online informuje, że w 4. sezonie "Glee" powróci Whoopi Goldberg jako Carmen Tibideaux. Tym razem wystąpi w większej liczbie odcinków. Na pewno też powrócą Samuel Larsen i Alex Newell z "The Glee Project". Pojawi się również Blake Jenner, zwycięzca 2. edycji "The Glee Project". Ale na tym nie koniec: w TVLine czytamy, że Rachel w Nowym Jorku i Marley (Melissa Benoist) w szkole w Ohio wykonają razem balladę Billy'ego Joela, "New York State of Mind". Z kolei "Call Me Maybe" zaśpiewają Brittany, Tina i Blaine.

4. Malcolm McDowell w "Community". Do obsady "Community" na 4. sezon dołączył Malcolm McDowell. Zagra Cornwallisa, profesora historii. Co oznacza, że historii uczyć jednak nie będzie Matt Lucas z "Małej Brytanii", który także znalazł się w obsadzie "Community".

5. Oto siostra Dwighta ze spin-offa "The Office". Majandra Delfino ("Roswell") zagra Fanny Schrute, młodszą siostrę Dwighta w "The Farm", spin-offie "The Office". Fanny będzie "pseudointelektualną lewaczką", która niegdyś uciekła z farmy i przeprowadziła się do Bostonu.

6. Z "Pan Am " do "Last Resort". Michael Mosley zamieni samolot na łódź podwodną. Aktor dostał rolę szefa inżynierów zbuntowanej załogi łodzi podwodnej. Pojawi się przynajmniej w dwóch odcinkach. "Last Resort" rusza 27 września.

7. Ben Lawson w "Apartment 23". Australijski aktor Ben Lawson ("Covert Affairs", "The Deep End") zagra Jonathana, nową miłość Chloe z "Don't Trust the B–– in Apartment 23". Będzie to rola powracająca. Po raz pierwszy spotkamy Jonathana w odcinku halloweenowym, kiedy to dziewczyny wyjdą na miasto. Serial powraca dopiero 23 października, więc de facto będzie to na początku sezonu.

REKLAMA