Wzloty i upadki szefa Ubera w trailerze "Super Pumped". Joseph Gordon-Levitt jako "zły chłopiec" branży IT

"Super Pumped: The Battle for Uber" (Fot. Showtime)

Uber stał się prawdziwą rewolucją, ale historia przedsięwzięcia jest pełna wzlotów i upadków. Opowie o nich "Super Pumped" z Josephem Gordonem-Levittem – zobaczcie zwiastun!

"Super Pumped" to nowa antologia serialowa stacji Showtime, co sezon przedstawiająca inną historię, która zatrzęsła światem biznesu i odmieniła kulturę. Pierwszy sezon o podtytule "The Battle for Uber" skupi się na sukcesie Ubera. Serial powstał na podstawie książki Mike'a Isaaca o tym samym tytule. Za produkcję odpowiedzialni są David Levien i Brian Koppelman, czyli współtwórcy "Billions", oraz Beth Schacter ("Quantico"). Premiera w USA jest planowana na 27 lutego.

Super Pumped: The Battle for Uber – zwiastun

W "Super Pumped: The Battle for Uber" zobaczymy historię byłego CEO Ubera, Travisa Kalanicka (Joseph Gordon-Levitt, "Mr. Corman"). Zobaczymy jego ogromny sukces i jeszcze większy upadek po tym, jak na jaw wyszły szeregi niepokojących zarzutów. Mężczyzna oskarżany był m.in. o molestowanie seksualne oraz wprowadzanie toksycznej kultury pracy.

Uma Thurman ("Pulp Fiction") zagra Ariannę Huffington, założycielkę The Huffington Post. Hank Azaria ("Brockmire") pojawi się jako szef Apple Tim Cook. Kyle Chandler ("Bloodline") wcieli się w Billa Gurleya, błyskotliwego inwestora z Teksasu, który stawia wszystko na sukces Ubera – i musi żyć z konsekwencjami. Jon Bass ("Cudotwórcy") zagra Garretta Campa, pomysłodawcę Ubera. W obsadzie są też m.in. Kerry Bishé ("Halt and Catch Fire"), Elisabeth Shue ("The Boys"), Ben Feldman ("Supermarket") i Jessica Hecht ("The Sinner").

Na ten moment nie wiadomo, kiedy i na jakiej platformie serial będzie dostępny w Polsce.

Super Pumped: The Battle for Uber – premiera 27 lutego w USA

REKLAMA