Uma Thurman w transatlantyckiej zabawie w kotka i myszkę. Zobaczcie zwiastun "Suspicion" od Apple TV+

"Suspicion" (Fot. Apple TV+)

Platforma Apple TV+ już w lutym zaprezentuje nowy serial. Pościgi, tajemnicze uprowadzenie i Uma Thurman jako matka, która chce odnaleźć syna za wszelką cenę. Zobaczcie zwiastun!

"Suspicion" to serial Apple TV+, który zadebiutuje 4 lutego. W sieci pojawiły się już zdjęcia promujące serial, a teraz pokazano zwiastun.

Suspicion – zwiastun serialu z Umą Thurman

Scenariusz serialu oparty jest na izraelskim hicie "Podwójna gra" ("False Flag"). Syn bizneswoman (w tej roli Uma Thurman, "Kill Bill", "Pulp Fiction") zostaje porwany podczas pobytu w nowojorskim hotelu. Podejrzenia padają na piątkę z pozoru zwykłych obywateli Wielkiej Brytanii, którzy znajdowali się w hotelu feralnej nocy. Kto naprawdę stoi za tajemniczym uprowadzeniem, a kto jest winny tylko bycia w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie?

Georgina Campbell ("Black Mirror") zagra Natalie Thompson, pannę młodą, która zostanie oskarżona o porwanie w dniu swojego ślubu. W rolach innych oskarżonych wystąpią Kunal Nayyar ("Teoria wielkiego podrywu") jako Aadesh, Elizabeth Henstridge ("Agenci T.A.R.C.Z.Y") jako Tara, Elyes Gabel ("Scorpion") jako Sean i Tom Rhys-Harries ("White Lines") jako Eddie.

W obsadzie znajdują się również Noah Emmerich ("Zawód: Amerykanin") i Angel Coulby ("Dancing on the Edge"), którzy wcielą się w postacie detektywów badających porwanie. Showrunnerem jest nominowany do nagrody BAFTA Rob Williams ("Człowiek z Wysokiego Zamku"), do ekipy twórców należą także reżyser Chris Long ("Zawód: Amerykanin"), Howard Burch ("The A Word"), Avi Nir ("Homeland"), Anna Winger ("Unorthodox") oraz Darin McLeod ("Watchmen").

Suspicion – premiera serialu 4 lutego na Apple TV+

REKLAMA