Co "How I Met Your Father" ma wspólnego z "Jak poznałem waszą matkę"? Ekipa opowiada o serialu

"How I Met Your Father" (Fot. Hulu)

W internecie zawrzało, gdy poinformowano, że "Jak poznałem waszą matkę" doczeka się nowej odsłony. Jak wiele wspólnego z kultowym serialem będzie mieć "How I Met Your Father"?

"How I Met Your Father" przedstawi historię trzydziestokilkuletniej Sophie (Hilary Duff), która opowiada w przyszłości swojemu synowi, jak spotkała jego ojca. Serial będzie spin-offem dobrze znanego widzom serialu "Jak poznałem waszą matkę" – twórcy i obsada opowiedzieli, co łączy obie produkcje.

How I Met Your Father – twórcy i obsada o serialu

Jak podaje ET Online, we wtorek na TCA Press Tour odbył się wirtualny panel, w którym wzięli udział twórcy i obsada "How I Met Your Father". Isaac Aptaker, współtwórca serialu zaznaczył, że produkcji nie należy nazywać rebootem.

– Ludzie wciąż mówią o serialu, że to reboot, a to nie jest reboot. To się nazywa oddzielny sequel, co oznacza, że jest osadzony w świecie poprzedniego serialu, ale tak naprawdę jest czymś samodzielnym. (...) Będzie wiele małych niespodzianek dla ludzi, którzy kochają oryginał.

how i met your father

"How I Met Your Father" (Fot. Hulu)

Niezależność serialu podkreśliła również reżyserka i producentka "Jak poznałem waszą matkę" Pamela Fryman, która jest też zaangażowana w projekt Hulu jako reżyserka.

– Jedną z rzeczy, które mogę wynieść z tego, że byłam częścią "Jak poznałem waszą matkę" przez tak długi czas, jest to, że to nie jest "Jak poznałem waszą matkę". A kochałam "Jak poznałem waszą matkę". To jest "How I Met Your Father", rządzi się własnymi prawami i jest spektakularne. Kiedy oglądaliśmy fragmenty, miałam wrażenie, że coś nam się udało. Od pierwszego dnia, gdy zaczęliśmy próby w maseczkach, od razu wiedzieliśmy, że coś tu mamy.

How I Met Your Father – Hilary Duff uwielbia Sophie

Gwiazda serialu Hilary Duff, która jest również jedną z producentek, powiedziała, że to serial oryginalny, który kradnie parę rzeczy z kultowego sitcomu. Podczas konferencji Duff zapewniła także, że niesamowicie polubiła postać Sophie i uważa jej historię za coś, z czym łatwo się utożsamiać.

– Jestem niesamowitą szczęściarą, że dostałam szansę zagrania Sophie. Przyciągają mnie role, z którymi łatwo się utożsamiać, a ta dotyka próby znalezienia miłości w tym świecie, w którym żyjemy, z tymi wszystkimi opcjami, jakie istnieją, i tego, jak trudno jest spotkać kogoś twarzą w twarz, jak również tego, że ona ma ten uroczy krąg przyjaciół, który w dziwny sposób się ze sobą spotkał. To wszystko było dla mnie naprawdę atrakcyjne – powiedziała.

How I Met Your Father serial sequel

"How I Met Your Father" (Fot. Hulu)

W rolach przyjaciół Sophie wystąpią Chris Lowell ("Veronica Mars"), Francia Raisa ("Grown-ish"), Tom Ainsley ("The Royals"), Tien Tran ("Space Force") i Suraj Sharma ("God Friended Me"). Pojawi się również Kim Cattrall – aktorka zagra starszą wersję Sophie i przeciwieństwie do Boba Sageta, narratora "Jak poznałem waszą matkę", zobaczymy ją na ekranie.

W sieci pojawił się już zwiastun "How I Met Your Father". Premiera serialu planowana jest na 18 stycznia w USA – nie wiadomo, kiedy produkcja będzie dostępna w Polsce.

How I Met Your Father – premiera 18 stycznia w USA

REKLAMA