Julia Garner jako oszustka w serialu "Kim jest Anna?". Zwiastun nowej produkcji Shondy Rhimes dla Netfliksa

"Kim jest Anna?" (Fot. Netflix)

Kim jest Anna Delvey, oszustka, która udawała dziedziczkę, by okraść nowojorskich bogaczy? Zobaczcie zapowiedź nowego serialu Shondy Rhimes dla Netfliksa.

Skandale, wyższe sfery i wyraziste bohaterki kobiece to niewątpliwie ulubione zabawki Shondy Rhimes, twórczyni "Chirurgów", "Skandalu" czy "Bridgertonów". Teraz popularna showrunnerka powraca z nowym serialem, opowiadającym nieprawdopodobną, ale prawdziwą historię oszustki Anny Delvey.

Kim jest Anna? – zwiastun serialu z Julią Garner

10-odcinkowa produkcja limitowana "Kim jest Anna?" skupi się wokół śledztwa dziennikarki (Anna Chlumsky, "Veep"), próbującej odkryć, kim naprawdę jest Anna Delvey (Julia Garner, "Ozark") – młoda kobieta, przedstawiająca się jako dziedziczka z Niemiec, która wkręciła się do śmietanki towarzyskiej Nowego Jorku, by ich okraść. Prowadząc kolejne rozmowy z oczekującą na proces Anną, dziennikarka nawiązuje z oskarżoną mroczną, zabawną i skomplikowaną relację.

W serialu "Kim jest Anna?" wystąpią też m.in. Katie Lowes ("Skandal"), Jeffy Perry ("Skandal"), Laverne Cox ("Orange Is the New Black"), Alexis Floyd ("The Bold Type"), Arian Moayed ("Sukcesja"), Terry Kinney ("Billions"), Anders Holm ("Workaholics") i Anna Deveare Smith ("For the People").

"Kim jest Anna?", który powstał na bazie artykułu "New York Magazine" pt. "Jak Anna Delvey oszukała nowojorskich imprezowiczów – i ich banki", to pierwszy netfliksowy serial, którego Shonda Rhimes jest showrunnerką. W przypadku "Bridgertonów" jest ona tylko pomysłodawczynią i producentką wykonawczą, zaś obowiązki showrunnera pełni Chris Van Dusen ("Skandal").

Kim jest Anna? – premiera 11 lutego na Netfliksie

REKLAMA