Jakie nowe seriale w najbliższym tygodniu? "Ozark", "Servant", "Szpital New Amsterdam" i inne premiery

"Ozark" (Fot. Netflix)

Przed nami nowe sezony "Ozark", "Servant", "Szpitala New Amsterdam" i nie tylko. Jakie seriale warto obejrzeć w nadchodzącym tygodniu?

Ten tydzień zaczniemy od premiery komediodramatu "Ktoś, gdzieś" na HBO GO, a zakończymy nowymi sezonami takich hitów, jak "Ozark" czy "Servant". W międzyczasie zaś czeka nas polska premiera 4. sezonu "Szpitala New Amsterdam".

Ktoś, gdzieś (nowość) – 17 stycznia na HBO GO

"Ktoś, gdzieś" to nowy serial HBO, w którym w roli głównej zobaczymy Bridget Everett. Komiczka wciela się w pochodzącą z Kansas Sam, która ma wrażenie, że nie pasuje do swojego rodzinnego miasta. Twórcami są Hannah Bos i Paul Thureen, scenarzyści "High Maintenance", a w obsadzie znajdują się też m.in. Jeff Hiller ("Nightcap"), Mary Catherine Garrison ("Veep"), Danny McCarthy ("Ballada o Busterze Scruggsie") i Mike Hagerty ("Lucky Louie").

How I Met Your Father (nowość Hulu) – 18 stycznia w USA

"How I Met Your Father" to nowa wersja "Jak poznałem waszą matkę". Główną rolę – kobiecą wersję Teda Mosby'ego – gra Hilary Duff ("Younger"), a w rolach jej przyjaciół pojawią się Chris Lowell ("Veronica Mars"), Francia Raisa ("Grown-ish"), Tom Ainsley ("The Royals"), Tien Tran ("Space Force") i Suraj Sharma ("God Friended Me"). W przeciwieństwie do oryginału, na ekranie zobaczymy także starszą wersję bohaterki Duff, która opowiada swoim dzieciom, jak poznała ich ojca, a zagra ją Kim Cattrall ("Seks w wielkim mieście").

Szpital New Amsterdam (sezon 4) – 19 stycznia na FOX

"Szpital New Amsterdam" wraca z 4. sezonem – polska premiera 19 stycznia o godz. 22:00 na FOX. Po pandemicznym 3. sezonie w medycznym serialu przyjdzie moment wytchnienia, radości i szczęścia. Po trudnym czasie, z jakim przyszło się zmierzyć bohaterom, zaczną oni wsłuchiwać się w głos swojego serca i wybiorą drogę prowadzącą do miłości. Nie bez powodu hasłem najnowszego sezonu jest "miłość leczy", a odcinki w dużej mierze skupiają się na wątku historii Maksa (Ryan Eggold) i Helen (Freema Agyeman), których przyjaźń przerodzi się w coś więcej.

Ozark (sezon 4A) – 21 stycznia na Netfliksie

"Ozark" wraca z pierwszą częścią finałowej serii, w której zobaczymy, jak Marty i Wendy po pozbyciu się Helen wspinają się na szczyt imperium Navarro. Bohaterowie znajdują nową okazję, żeby wyrwać się z Krainy Ozark, ale niektóre dawne grzechy nie chcą pozostać pogrzebane, a najbardziej niebezpieczne zagrożenia pochodzą z krwi. 4. sezon zobaczymy w dwóch częściach po siedem odcinków każda – na razie nie wiemy, kiedy premiera drugiej.

As We See It (nowość) – 21 stycznia na Prime Video

"As We See It" to nowa produkcja Jasona Katimsa ("Friday Night Lights"), oparta na izraelskim "On the Spectrum". 8-odcinkowy komediodramat opowie o dorastaniu trójki dwudziestokilkuletnich współlokatorów mających zaburzenia ze spektrum autyzmu. Będziemy oglądać, jak bohaterowie starają się dostać i utrzymać pracę, znaleźć przyjaciół, zakochać się i poruszać się po świecie, który im umyka. W rolach głównych wystąpią Rick Glassman ("Undateable"), Albert Rutecki i Sue Ann Pien ("Gracze"), w obsadzie są także m.in. Sosie Bacon, Chris Pang i Joe Mantegna. Katims jest showrunnerem, scenarzystą i producentem wykonawczym serialu.

Servant (sezon 3) – 21 stycznia na Apple TV+

"Servant" wraca z przedostatnim sezonem. W obsadzie ponownie znajdują się Lauren Ambrose, Toby Kebbell, Nell Tiger Free i Rupert Grint, do których dołączy Sunita Mani ("Mr. Robot", "GLOW").

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Cobra (sezon 2) – premiera 17 stycznia na Canal+ Seriale

· Single Drunk Female (nowość Freeform) – premiera 20 stycznia w USA, zwiastun tutaj

· Supernatural Academy (nowość Peacock) – premiera 20 stycznia w USA, zwiastun tutaj

REKLAMA