6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Glee" (Fot. FOX)

"Glee" (Fot. FOX)

Sarah Jessica Parker na planie "Glee". Nowi aktorzy w "Grze o tron". Szczegóły postaci Matta Lucasa z "Community" ujawnione. Bryan Cranston znów za kamerą, tym razem w "The Office". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Kolejni nowi aktorzy w "Grze o tron". Ed Skrein i Jacob Anderson dołączyli do obsady "Gry o tron" na 3. sezon. Ten pierwszy zagra Daario Naharisa, przywódcę Wron Burzy, a ten drugi Grey Worma, lidera żołnierzy niewolników. Serial wraca 31 marca.

2. Serial Michaela J. Foksa w NBC. Donosiliśmy niedawno, że Michael J. Fox robi komedię zainspirowaną własnymi przeżyciami, w tym chorobą Parkinsona. Serial już znalazł stację: NBC, która zamówiła nie pilota, a od razu 22 odcinki, które zobaczymy jesienią 2013 roku. Serial na razie nie ma tytułu.

3. Bryan Cranston wyreżyseruje "The Office". Stacja NBC potwierdziła, że Bryan Cranston wyreżyseruje jeden odcinek 9. sezonu "The Office". Wcześniej Rainn Wilson zamieścił na Twitterze takie oto zdjęcie z planu. Serial wraca 20 września, a odcinek, który zrobi Cranston, będzie nosił tytuł "Work Bus" i pokazany zostanie 18 października.

4. Kogo zagra Matt Lucas w "Community"? Michael Ausiello donosi, że Matt Lucas z "Małej Brytanii" zagra w 4. sezonie "Community" Toby'ego, fana, którego Abed spotka na konwencji Inspektora Spacetime'a. Panowie szybko przypadną sobie do gustu, ba, odkryją nawet, że spotkali się już wcześniej online.

5. Rob Corddry w 3. sezonie "Happy Endings". Rob Corddry dostał rolę w 3. sezonie "Happy Endings" - donosi TVLine. Zagra właściciela salonu samochodowego, którego Penny i Jane spotkają, kiedy Penny będzie chciała kupić auto. Bohater grany przez Corddry'ego będzie zachwycony, jak Jane zna się na autach i zatrudni ją jako osobę zajmującą się sprzedażą.

6. Sarah Jessica Parker w "Glee". Jest pierwsze zdjęcie SJP z Chrisem Colferem na planie "Glee". Zamieścił je na swoim Twitterze Ryan Murphy. Postać grana przez SJP będzie nazywać się Isabelle Klempt.

REKLAMA