"Outlander" – zobaczcie pełen rozmachu zwiastun 6. sezonu. Jamie i Claire w środku wojennej nawałnicy

"Outlander" (Fot. Starz)

Podczas gdy Ameryka szykuje się do rewolucji, we Fraser's Ridge pojawia się więcej zagrożeń. Zobaczcie zwiastun 6. sezonu "Outlandera", który zapowiada trudne czasy dla Claire i Jamiego.

Telewizja Starz pokazała pełny zwiastun 6. sezonu serialu "Outlander". W nowych odcinkach zobaczymy, jak losy Claire (Caitriona Balfe) i Jamiego (Sam Heughan) Fraserów splatają się z kolejnymi wielkimi wydarzeniami historycznymi. Ale niebezpiecznych wrażeń dostarczy im nie tylko amerykańska rewolucja.

Outlander sezon 6 – zobaczcie pełny zwiastun

"Sytuacja się odwróciła" – mówi na początku zwiastuna Claire, a potem oglądamy sceny, zapowiadające nadejście licznych zagrożeń dla spokoju we Fraser's Ridge. Z jednej strony na podwórko Fraserów niemal dosłownie wedrze się wojna, z drugiej strony, w ich domu pojawi się rodzina Christie – na czele z Tomem (Mark Lewis Jones), którego Jamie zna z więzienia Ardsmuir – by nieźle namieszać w ich życiu.

Zgodnie z oficjalnym opisem, w 6. sezonie "Outlandera", opartym na książce "Tchnienie śniegu i popiołu" Diany Gabaldon, zobaczymy, jak Claire i Jamie dalej rozbudowują swoją małą społeczność w Karolinie Północnej, podczas gdy w tle jest już widmo amerykańskiej rewolucji. W nowych odcinkach zobaczymy, co się dzieje, gdy pojawia się podział wśród mieszkańców domu, który się stworzyło. I jak to jest, kiedy stajesz się osobą zmarginalizowaną i odrzuconą we własnym domu.

Cały sezon będzie liczyć zaledwie osiem odcinków, przy czym pierwszy będzie 90-minutowy. Oczywiście na tym "Outlander" się nie zakończy – serial ma zamówienie na 16-odcnkowy 7. sezon, który ma opierać się na książce "Kość z kości".

Outlander sezon 6 – premiera 7 marca na Netfliksie

REKLAMA