Bohaterowie "Bridgertonów" na zdjęciach z 2. sezonu. Daphne bez księcia, Penelope i nowa gorąca para

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Co nas czeka w 2. sezonie "Bridgertonów"? Netflix wypuścił serię zdjęć, na których powracają znani nam bohaterowie, ale w centrum uwagi jest nowa para – Jonathan i Kate.

"Bridgertonowie" powracają 25 marca z nowymi odcinkami – już jako jeden z najpopularniejszych seriali Netfliksa, co oznacza ogromne oczekiwania ze strony publiki. Czy nowa historia miłosna będzie w stanie je spełnić?

Bridgertonowie sezon 2 – nowa para na zdjęciach

W oczekiwaniu na zwiastun możecie zobaczyć nowe zdjęcia z 2. sezonu serialu. W centrum uwagi są Anthony Bridgerton (Jonathan Bailey) i Kate Sharma (Simone Ashley), czyli nowa para, wokół której skupią się nadchodzące odcinki. Na pewno powróci Daphne (Phoebe Dynevor), ale księcia (Regé-Jean Page) prawdopodobnie nie zobaczymy wcale. A jeśli pojawi się w jakimś malutkim epizodzie – co mógł zasugerować sam aktor – to Netflix raczej nie zdradzi tego przed premierą.

Podobnie jak książka "Ktoś mnie pokochał" Julii Quinn, 2. sezon "Bridgertonów" będzie skupiać się na poszukiwaniach żony przez Anthony'ego. Motywowany rodzinnym obowiązkiem, najstarszy z rodzeństwa Bridgertonów długo nie trafia na debiutantkę, która spełniałaby jego wyśrubowane standardy, dopóki w jego życiu nie pojawiają się przybyłe z Indii siostry Sharma – Edwina (Charithra Chandran) i Kate.

Kiedy Anthony zaczyna zabiegać o względy Edwiny, Kate odkrywa prawdziwą naturę jego intencji – miłość nie jest wysoko na liście jego priorytetów – i postanawia zrobić wszystko, żeby powstrzymać ten związek. Słowne przepychanki pomiędzy Anthonym i Kate jedynie ich do siebie przybliżają, komplikując sprawy.

Tymczasem po drugiej stronie Grosvenor Square Featheringtonowie muszą powitać najnowszego spadkobiercę w swojej posiadłości, podczas gdy Penelope (Nicola Coughlan) dalej żongluje swoimi dwiema tożsamościami w XIX-wiecznym Londynie, starając się utrzymać swój sekret przed najbliższymi.

Do obsady "Bridgertonów" w 2. sezonie dołączą także Shelley Conn ("Terra Nova") jako Mary Sharma, matka Kate i Edwiny; Calam Lynch ("Mrs. Wilson") jako Theo Sharpe, asystent drukarza; oraz Rupert Young ("Merlin") jako Jack, szlachcic z rodziny równie bogatej co Bridgertonowie. Jako showrunner serialu powraca Chris Van Dusen.

Bridgertonowie sezon 2 – premiera 25 marca 2022

REKLAMA