Sofia Vergara na pierwszym zdjęciu jako Griselda. Zobaczcie aktorkę w roli kokainowej matki chrzestnej

"Griselda" (Fot. Netflix)

Za nami finałowy sezon "Narcos: Meksyk", ale to nie koniec opowieści o narkotykowym świecie. Zobaczcie, jak Sofia Vergara prezentuje się jako tytułowa bohaterka serialu "Griselda".

"Griselda" to sześcioodcinkowy serial od twórców "Narcos". Produkcja nie będzie bezpośrednio powiązana z marką, ale przedstawi kolejną historię z narkotykowego świata. W roli głównej, jako szefowa kartelu zwana kokainową matką chrzestną, wystąpi Sofia Vergara ("Współczesna rodzina"), która również współtworzy serial.

Griselda – Sofia Vergara w serialu Netfliksa

"Griselda" to kronika prawdziwego życia bystrej i ambitnej kolumbijskiej bizneswoman Griseldy Blanco, która stworzyła jeden z najbardziej dochodowych karteli w historii. Była oddaną matką, a zabójcza mieszanka uroku i zaskakującej dzikości pomogła jej fachowo lawirować między rodziną a biznesem, dzięki czemu stała się powszechnie znana jako Czarna Wdowa.

griselda sofia vergara

"Griselda" (Fot. Netflix)

Poza Sofią Vergarą w serialu wystąpią również Alberto Guerra ("Narcos: Meksyk"), Vanessa Ferlito ("NCIS: Nowy Orlean"), Alberto Ammann ("Narcos"), Christian Tappan ("Snowfall"), Diego Trujillo ("Los Reyes"), Paulina Dávila ("Luis Miguel – Serial"), Gabriel Sloyer ("Power"), José Zúñiga ("Madam Secretary"), Juliana Aidén Martinez i Martin Rodriguez.

Za sterami serialu zobaczymy ekipę odpowiedzialną za "Narcos". Luis Balaguer ("Narcos") współtworzy "Griseldę" wraz z Vergarą. W gronie twórców są także Eric Newman ("Narcos") oraz showrunnerzy Ingrid Escajeda ("Justified") i Doug Miro ("Narcos", "Narcos: Meksyk"). Wszystkie sześć odcinków wyreżyseruje Andrés Baiz.

Griselda – premiera w tym roku na Netfliksie

REKLAMA