Jared Leto i Anne Hathaway w krainie start-upów. Zobaczcie teaser serialu "WeCrashed" od Apple TV+

"WeCrashed" (Fot. Apple TV+)

Szybkie sukcesy, wyścigi technologiczne, a w tym wszystkim miłość – to wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w serialu "WeCrashed". Zobaczcie teaser produkcji z Anne Hathaway i Jaredem Leto.

"WeCrashed" to nowy serial limitowany od Apple TV+. Produkcja ma liczyć osiem odcinków, a pierwsze trzy trafią na platformę 18 marca 2022 roku. W rolach głównych wystąpią Anne Hathaway (serialowo "Solos") i Jared Leto ("Mobius", "Dom Gucci"), a w sieci właśnie pojawił się pierwszy teaser produkcji.

WeCrashed – teaser serialu z Anne Hathaway i Jaredem Leto

Historia jest oparta na podcaście Wondery o nazwie "WeCrashed: The Rise and Fall of WeWork". Serial opowie historię wzlotu i upadku WeWork, jednego z najdroższych start-upów na świecie, oraz dwójki narcyzów, których chaotyczna miłość sprawiła, że to wszystko było możliwe. Firma w niecałą dekadę przerodziła się z niszowego pomysłu na wynajem przestrzeni biurowej w światowego giganta wartego 47 mld dolarów. Następnie zaś upadła w ciągu roku.

Jared Leto zagra współzałożyciela firmy Adama Neumanna, któremu kompleks Boga zaczyna przeszkadzać w realizacji misji. Hathaway zobaczymy w roli jego żony, Rebekah, która pełniła funkcję dyrektora ds. marki i wpływu firmy. Obsadę dopełniają Kyle Marvin ("Pod górkę") jako współzałożyciel Miguel McKelvey, O-T Fagbenle ("Opowieść podręcznej") jako inwestor Cameron Lautner oraz America Ferrera ("Superstore") jako przedsiębiorczyni Elishia Kennedy.

Showrunnerami są Lee Eisenberg ("Little America") i Drew Crevello ("The Long Dark"), a reżyserami John Requa i Glenn Ficarra ("Crazy Stupid Love"). Jared Leto i Anne Hathaway są również producentami wykonawczymi.

WeCrashed – premiera 18 marca na Apple TV+

REKLAMA