8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Office" sprzed kilku lat (Fot. NBC)

"The Office" sprzed kilku lat (Fot. NBC)

Koniec "The Office" po 9. sezonie. Data powrotu "Saturday Night Live". Neal McDonough w "CSI: NY". Nowa postać w "The Walking Dead". A oprócz tego "The Goodwin Games", "Once Upon a Time", "Arrow".

1. Koniec "The Office" po 9. sezonie. Twórcy "The Office" oficjalnie ogłosili, że po 9. sezonie - czyli w maju 2013 roku - serial zakończy swój żywot. Greg Daniels zapewnił, że wszystkie wątki zostaną zamknięte i fani otrzymają odpowiedzi na najważniejsze pytania. Pojawią się znajome twarze, być może nawet Steve Carell. Serial powraca z ostatnim sezonem 20 września.

2. Janina Gavankar w "The Goodwin Games". Znana z "True Blood" Janina Gavankar dostała rolę określoną jako powracająca w nowej komedii FOX-a, "The Goodwin Games". Zagra Hannah, byłą dziewczynę postaci granej przez TJ Millera (czyli jednego z trójki rodzeństwa, walczącego o spadek po ojcu).

3. Kiedy wróci "Saturday Night Live"? 38. sezon "SNL" rusza w sobotę 15 września na antenie NBC. Host i gość muzyczny zostaną wkrótce ogłoszeni. Z programu odeszli Kristen Wiig, Andy Samberg i Abby Elliott, nie wiadomo jeszcze, czy nie odejdzie też Jason Sudeikis. Możemy więc spodziewać się nowych twarzy.

4. Neal McDonough w "CSI: NY". Neal McDonough, który ostatnio grał czarny charakter w "Justified", pojawi się w 4. odcinku 9. sezonu "CSI: NY". Zagra senatora Gordona Hamiltona, który został ranny w czasie strzelaniny na wiecu.

5. Robert Carlyle i Emilie De Ravin na planie "Once Upon a Time". Najnowsze fotki z planu 2. sezonu "Once Upon a Time" znajdziecie tutaj - a na nich serialowa Piękna i jej Bestia.

6. Z "The Good Wife" do "The Walking Dead". Dallas Roberts ("The Good Wife", "Rubicon") dostał rolę Miltona, oryginalnej postaci, nie występującej w komiksach. Będzie on jednym z rezydentów prowadzonego przez Gubernatora Woodbury, inteligentnym facetem, próbującym rozwikłać zachowania zombie. Robert Kirkman obiecał, że obserwowanie jego małych eksperymentów będzie naprawdę fajne. "The Walking Dead" wraca z 3. sezonem 14 października.

7. Kto zagra Łowczynię w "Arrow"? EW podaje, że kolejna klasyczna postać z komiksu została obsadzona. Spragnioną zemsty Łowczynię (The Huntress) zagra australijska aktorka Jessica De Gouw. Postać ta jest potencjalną miłością głównego bohatera, a po raz pierwszy ją zobaczymy w 6. odcinku.

8. FOX kupuje komedię od twórców "Parks & Rec". Producenci "Parks and Recreation", Michael Schur i Dan Goor, sprzedali stacji FOX pilota komedii o zróżnicowanej grupie policjantów z Nowego Jorku.

REKLAMA