Zdjęcia z planu "Tajnej Inwazji" Marvela. Emilia Clarke w odlotowej kurtce i Samuel L. Jackson z siwą brodą

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Marvel i Disney+ nie zwalniają tempa, intensywnie pracując nad kolejnymi produkcjami. W sieci właśnie pojawiły się fotki z planu "Tajnej Inwazji", a na nich m.in. Emilia Clarke.

"Tajna Inwazja" to kolejny projekt powstający we współpracy Marvela i Disney+. Ostatnio pokazano pierwszą fotkę z serialu, tym razem do sieci trafiły wycieki z planu zdjęciowego. Zobaczcie, jak prezentuje się Emilia Clarke!

Tajna Inwazja – Emilia Clarke na planie serialu

Jak podaje portal CBR, ekipa została zauważona w piątek w brytyjskim Leeds. Wśród aktorów, na planie obecni byli m.in. Samuel L. Jackson (Nick Fury), Cobie Smulders (Maria Hill) oraz Emilia Clarke.

Na obecną chwilę niewiele wiadomo o tym, kim będzie postać Emilii Clarke. Według informacji przytoczonych przez CBR, Clarke i Olivia Colman zagrają agentki tajnych organizacji. Sama Emilia Clarke w lipcu powiedziała, że jest przerażona zasadami bezpieczeństwa Marvela – żaden sekret nie ma prawa wycieknąć.

Więcej fotek i nagrań z planu znajdziecie na portalu Leeds Live. Wcześniej ekipa została zauważona na Piece Hall w mieście Halifax.

"Tajna Inwazja" będzie skupiać się na zmiennokształtnych kosmitach, którzy od dawna infiltrują Ziemię, a punktem wyjściowym będą wydarzenia z filmu "Kapitan Marvel". W serialu pojawią się Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Ben Mendelsohn jako Talos, a także Kingsley Ben-Adir w roli czarnego charakteru, którego szczegółowego opisu na razie nie zdradzono. Premiera planowana jest na ten rok.

REKLAMA