Plejada gwiazd w komedii kryminalnej "Murderville" – zobaczcie zwiastun nietypowego serialu Netfliksa

"Murderville" (Fot. Netflix)

Znany z "Arrested Development" Will Arnett wkrótce zagra detektywa na tropie zbrodni. "Murderville" to nietypowa komedia kryminalna Netfliksa – zobaczcie zwiastun.

"Murderville" to 6-odcinkowy serial kryminalny, który pojawi się na platformie Netflix 3 lutego. Produkcja bazuje na "Murder in Sucessville", brytyjskim serialu stacji BBC Three. W głównej roli wystąpi Will Arnett ("Arrested Development").

Murderville –  zwiastun serialu Netfliksa

Serial, łączący w sobie klasyczny procedural kryminalny z komedią i improwizacją, przedstawi nam postać detektywa Terry'ego Seattle'a (Arnett), który w każdym odcinku będzie musiał rozwiązać sprawę morderstwa. Seattle będzie mógł liczyć na pomoc sławnych gości specjalnych, jest jednak pewien haczyk – otóż żaden z nich nie otrzymał scenariusza i nie ma pojęcia, co się z nim stanie w serialu. W każdym odcinku detektyw i jego gość będą musieli improwizować, by rozwiązać sprawę, i to gościa będzie zależeć, czy uda się wskazać mordercę.

Gościnni partnerzy detektywa, których zobaczymy w kolejnych odcinkach "Murderville" to Annie Murphy ("Schitt's Creek"), Conan O'Brien ("Conan"), Ken Jeong ("Community"), Kumail Nanjiani ("Dolina Krzemowa"), Sharon Stone ("Ratched") i były zawodnik NFL, Marshawn Lynch.

Poza Arnettem do stały obsady należą Haneefah Wood ("Truth Be Told"), Lilan Bowden ("Andi Mack") i Phillip Smithey ("Johnson"). Twórcą serialu jest Krister Johnson ("Medical Police"). Will Arnett jest również jednym z producentów.

Murderville – premiera 3 lutego na Netfliksie

murderville zwiastun

REKLAMA