Patrick Dempsey z "Chirurgów" pojawi się w "Euforii"? Fani dostrzegli easter egg w najnowszym odcinku

"Euforia" (Fot. HBO)

Podobieństwo imion jest w serialach czymś normalnym, ale wielu widzów "Euforii" uważa, że Sam Levison puścił oczko w stronę fanów "Chirurgów". Będzie cameo Patricka Dempseya?

2. sezon serialu "Euforia" rozkręca się. W najnowszym odcinku dowiedzieliśmy się więcej o przeszłości Cala Jacobsa, ojca Nate'a. Wielu internautów zwróciło uwagę na zaskakujące nawiązanie do "Chirurgów" – czy Patrick Dempsey pojawi się w serialu?

Euforia sezon 2 – fani chcą Patricka Dempseya

Eric Dane, odtwórca roli Cala w "Euforii", wcześniej grał dr. Marka Sloana w "Chirurgach" – którego najlepszym przyjacielem był dr Derek Shepherd (Patrick Dempsey), przynajmniej do czasu gdy jeden przespał się z żoną drugiego. Czy właśnie do tej relacji odniosła się "Euforia" w odcinku pokazującym Cala jako nastolatka? Uwadze widzów nie umknęło, że najlepszy kumpel Cala to Derek, i twierdzą, że to nie może być przypadek. Ich reakcje zebrał portal Glamour.

– Nazwanie przez scenarzystów najlepszego przyjaciela Cala Derekiem to naprawdę zło.

W odcinku poznaliśmy Cala i Dereka jako nastolatków – zagrali ich odpowiednio Elias Kacavas i Henry Eikenberry. Wśród internautów pojawiły się teorie, że dorosły Derek również pojawi się w serialu – i zagra go właśnie Patrick Dempsey. Twórca serialu Sam Levison nie skomentował plotek.

– Najlepszy przyjaciel Cala to Derek? Sam Levison wiedział, co robi.

Na chwilę obecną pojawienie się Dempseya w serialu to jedynie życzenie fanów, ale kto wie, może Sam Levinson kiedyś je spełni. Przed nami jeszcze pięć odcinków "Euforii" – najnowsza zapowiedź sugeruje, że Nate (Jacob Elordi) spróbuje odnowić relacje z Maddy (Alexa Damie).

Euforia sezon 2 – nowe odcinki w poniedziałki na HBO

REKLAMA