Ktoś zmontował wszystkie razy, kiedy Logan z "Sukcesji" mówi "F*ck off". Najlepszy to ten z finału 3. sezonu

"Sukcesja" (Fot. HBO)

"Sukcesja" to serial pełen wymyślnych obelg, ale nie ma nic lepszego od "F*ck off", rzuconego przez Logana. Zobaczcie, jak tata Roy mówi wiele razy wielu osobom, żeby się odpie***yły.

Na przestrzeni trzech sezonów "Sukcesja" cieszyła uszy widzów wieloma barwnymi wiązankami przekleństw – ale znakiem rozpoznawczym serialu stało się "F*ck off", rzucane raz po raz przez szacowną głowę rodziny, Logana Roya (Brian Cox).

Sukcesja – zobaczcie wszystkie F*ck off Logana Roya

Na Twitterze pojawiło się wideo, w którym możecie zobaczyć zmontowane wszystkie momenty z "F*ck off" w roli głównej – od pierwszych odcinków aż po finał 3. sezonu, w którym szef Waystar Royco wkurzył się na swoje dzieci bardziej niż kiedykolwiek do tej pory. Co poskutkowało wyjątkowo mocno wybrzmiewającym "F*ck off" – tym razem rzuconym solidarnie w kierunku wszystkich, a nie tylko Kendalla (Jeremy Strong), wcześniej głównego worka treningowego ojca.

O tym, że "F*ck off" to już prawdziwie kultowe hasło, dobrze wie sama ekipa "Sukcesji", na czele z Brianem Coxem. Na oficjalnej premierze 3. sezonu "Sukcesji" aktor pojawił się z żoną Nicole Ansari-Cox i oboje mieli na sobie maski z napisami "F*ck off" i "#Team Logan Roy".

Kiedy następnym razem zobaczymy, jak Logan Roy wściekle mówi "F*ck off" do kogoś z rodziny albo współpracowników? Niestety raczej nie w tym roku. Zarówno Brian Cox, jak i twórca serialu Jesse Armstrong, mówili, że w styczniu dopiero ruszają prace nad scenariuszem 4. sezonu "Sukcesji". Zdjęcia mają zacząć się w czerwcu, co oznacza, że realną datą premiery jest wiosna 2023 roku.

Sukcesja jest dostępna na HBO GO

REKLAMA