Jakie seriale będą w najbliższym tygodniu? "Wychowane przez wilki", "Słodkie Magnolie" i inne premiery

"Wychowane przez wilki" (Fot. HBO Max)

Najbliższy tydzień oznacza takie premiery, jak "Wychowane przez wilki", "Słodkie Magnolie", "Reacher", "Murderville" czy "Pam & Tommy". Jakie jeszcze seriale obejrzymy?

Najciekawsza premiera nadchodzącego tygodnia w serialach to niestety ta, której nie będzie w Polsce, czyli "Pam & Tommy" platformy Hulu. Bez opóźnień obejrzymy za to wszystko inne – "Wychowane przez wilki", "Słodkie Magnolie", "Reachera", "Murderville", "Suspicion" czy też oczywiście polską "Furiozę" w serialowej wersji.

Pam & Tommy (nowość Hulu) – 2 lutego w USA

"Pam & Tommy" to nowość Hulu, której na razie nie będzie w polskim streamingu. Dziejący się w czasach początków internetu serial przedstawi prawdziwą historię sekstaśmy Pameli Anderson (Lily James, "Downton Abbey") i Tommy'ego Lee (Sebastian Stan, "Falcon i Zimowy Żołnierz"). Anderson uchodziła za prawdziwą seksbombę w latach 90. Sławę przyniosła jej nie tylko rola w "Słonecznym patrolu", ale również burzliwy związek z Tommym Lee, założycielem legendarnego heavymetalowego zespołu Mötley Crüe. Para pobrała się po zaledwie paru dniach znajomości, a ich romans był pożywką dla tabloidów. W obsadzie są też m.in. Nick Offerman i Seth Rogen jako panowie odpowiedzialni za kradzież taśmy.

Wychowane przez wilki (sezon 2) – 3 lutego na HBO GO

"Wychowane przez wilki" wracają z 2. sezonem. W nowych odcinkach zobaczymy, jak Matka (Amanda Collin) i Ojciec (Abubakar Salim), wraz ze swoją gromadką złożoną z sześciorga ludzkich dzieci, stają się częścią nowej ateistycznej kolonii w tajemniczej tropikalnej strefie. Ale przebywanie w tej dziwnej nowej społeczności to tylko początek ich kłopotów, ponieważ "naturalne dziecko" Matki grozi wyginięciem tego, co zostało z rasy ludzkiej.

Murderville (nowość) – 3 lutego na Netfliksie

"Murderville" to nietypowa komedia Netfliksa, oparta na brytyjskim "Murder in Sucessville. Serial, łączący w sobie klasyczny procedural kryminalny z komedią i improwizacją, przedstawi nam postać detektywa Terry'ego Seattle'a (Will Arnett, "Arrested Development"), który w każdym odcinku będzie musiał rozwiązać sprawę morderstwa. Seattle będzie mógł liczyć na pomoc sławnych gości specjalnych, jest jednak pewien haczyk – otóż żaden z nich nie otrzymał scenariusza i nie ma pojęcia, co się z nim stanie w serialu. Na liście gości są Annie Murphy ("Schitt's Creek"), Conan O'Brien ("Conan"), Ken Jeong ("Community"), Kumail Nanjiani ("Dolina Krzemowa"), Sharon Stone ("Ratched") i były zawodnik NFL, Marshawn Lynch.

Słodkie Magnolie (sezon 2) – 4 lutego na Netfliksie

"Słodkie Magnolie" wracają z 2. sezonem, który rozpocznie się od tego, że Maddie, Helen i Dana Sue dowiadują się, kto był w samochodzie w feralnym momencie. Ale to tylko pierwsza z wielu niespodzianek, które przyniesie noc balu maturalnego – niespodzianek, które zmienią relacje w całym mieście. Przyjaźnie się rozpadają. Stare miłości się kończą, a nowe zaczynają. Długo skrywane tajemnice zakłócają pracę, zmieniają życia i układ sił w Serenity.

Suspicion (nowość) – 4 lutego na Apple TV+

"Suspicion" to produkcja Apple TV+ oparta na izraelskim hicie "Podwójna gra" ("False Flag"). Syn bizneswoman (w tej roli Uma Thurman, "Kill Bill", "Pulp Fiction") zostaje porwany podczas pobytu w nowojorskim hotelu. Podejrzenia padają na piątkę z pozoru zwykłych obywateli Wielkiej Brytanii, którzy znajdowali się w hotelu feralnej nocy. Kto naprawdę stoi za tajemniczym uprowadzeniem, a kto jest winny tylko bycia w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie? W obsadzie są też m.in. Georgina Campbell ("Black Mirror"), Kunal Nayyar ("Teoria wielkiego podrywu"), Elizabeth Henstridge ("Agenci T.A.R.C.Z.Y") i Noah Emmerich ("The Americans"). Showrunnerem jest Rob Williams ("Człowiek z Wysokiego Zamku").

Reacher (nowość) – 4 lutego na Prime Video

"Reacher" to serial Amazon Prime Video o Jacku Reacherze, oparty na książce "Poziom śmierci" Lee Childa z 1997 roku. Tytułową rolę zagra Alan Ritchson ("Titans", "Blood Drive"), w obsadzie są też m.in. Kristin Kreuk ("Smallville"), Malcolm Goodwin ("iZombie"), Willa Fitzgerald ("Scream") i Bruce McGill ("Rizzoli & Isles"). Scenarzystą i showrunnerem serialu jest Nick Santora ("Skorpion").

Furioza (nowość) – 4 lutego na Canal+ online

Serial "Furioza" to rozszerzona wersja polskiego filmu pod tym samym tytułem. W czterech odcinkach pokazana zostanie brutalna codzienność środowiska piłkarskich kibiców, handlarzy narkotyków, układów politycznych i policji próbującej za wszelką siłę rozbić mafijne układy. W rolach głównych występują Mateusz Damięcki, Weronika Książkiewicz i Mateusz Banasiuk. Całość pojawi się 4 lutego na platformie Canal+ online, z kolei emisja na Canal+ Premium planowana jest na 19 i 20 lutego.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Bunt! (nowość) – premiera 31 stycznia na Playerze, zwiastun tutaj

· Raising Dion (sezon 2) – premiera 1 lutego na Netfliksie, zwiastun tutaj

· Mroczne pożądanie (sezon 2) – premiera 2 lutego na Netfliksie

· South Park (sezon 25) – premiera 2 lutego w USA

REKLAMA