Co piła Kristen Bell jako "Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie"? Aktorka zdradza smaczki z planu

"Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie" (Fot. Netflix)

Główna bohaterka serialu "Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie" nie stroni od alkoholu. Kristen Bell zdradziła kulisy pracy na planie – co znajdowało się w jej kieliszku?

"Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie" wylądowała na Netfliksie w piątek i błyskawicznie znalazła się w top 10. Anna, główna bohaterka tego szalonego miksu komedii i thrillera, co chwila zagląda do kieliszka, ale jak można się domyślić – w rzeczywistości Kristen Bell nie piła czerwonego wina.

Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie – co Kristen Bell piła na planie serialu? 

Kristen Bell oraz dwójka jej kolegów z planu, Michael Ealy i Tom Riley, rozmawiali o serialu z ET Online. Bell zdradziła, jaka była prawdziwa zawartość jej ogromnego kieliszka z "winem".

– Pierwszego dnia to był sok winogronowy i miałam po nim szok cukrowy, więc doszliśmy do wniosku, że herbata z hibiskusa to lepsza opcja. Jest naprawdę cierpka i  pyszna. Byłam tak nawodniona podczas tego serialu. Nikt nigdy nie składał się w 80% z wody, a ja powiedziałabym, że składałam się w 99% z wody w czasie nagrywania serialu. Tak więc ciągle biegałam do łazienki, ale całkiem posmakowała mi herbata z hibiskusa.

kristen bell co piła na planie

"Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie" (Fot. Netflix)

Poza winem, jednym z "bohaterów" serialu jest także zapiekanka – Bell zażartowala, że potrawa miała osobną garderobę, do której nikt nie miał wstępu.

– Zapiekanka miała własną garderobę, do której nas nie wpuszczano. Zgaduję, że chodziło o bezpieczeństwo żywności i takie tam. Nigdy nie miałam nieożywionego obiektu jako partnera scenicznego, i wygląda na to, że mi się podobało, ale koniec końców mogę się obejść bez tego zapachu.

Michael Ealy dodał ze śmiechem, że zapiekanka odegrała tak istotną rolę, że powinna znaleźć się w tytule serialu, i zaproponował nową nazwę – "Kobieta z zapiekanką z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie".

Końcówka "Kobiety z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie" sugeruje, że powstanie 2. sezon – jednak nic nie zostało oficjalnie potwierdzone. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją serialu.

Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie jest dostępna na Netfliksie

REKLAMA