"Dexter: New Blood" pojawi się wkrótce na Canal+. Do Polski zawita też inny hit Showtime – "Yellowjackets"

"Dexter: New Blood" (Fot. Showtime)

Niespodzianka – polska publika nie będzie czekać na "Dexter: New Blood" aż do wejścia platformy SkyShowtime. Serial pojawi się w marcu na Canal+, a razem z nim m.in. "Yellowjackets".

"Dexter: New Blood", czyli 10-odcinkowy powrót kultowego serialu "Dexter", pobił wszelkie rekordy popularności w USA. I na szczęście polska publika nie będzie na niego czekać w nieskończoność. Premiera planowana jest na 9 marca na Canal+ online i w telewizji Canal+.

Dexter: New Blood – gdzie i kiedy obejrzeć online?

Akcja "Dexter: New Blood" rozgrywa się dekadę po tym, jak Dexter Morgan (Michael C. Hall) zaginął w trakcie huraganu. Najbardziej sterylny rzeźnik z Miami przybrał nową tożsamość. Pod nazwiskiem Jim Lindsay mieszka i pracuje jako sprzedawca w lokalnym sklepie Fred's Fish & Game w małym miasteczku Iron Lake w stanie Nowy Jork. Czy nowe otoczenie to "nowe życie" dla Dextera? Czy opanował swoją, opakowaną w próbę wymierzania sprawiedliwości, potrzebę mordu?

Rolę głównego antagonisty Dexa, Kurta Caldwella, właściciela postoju ciężarówek i nieoficjalnego burmistrza Iron Lake, gra Clancy Brown ("Carnivale", "Billions"). W obsadzie są także Jack Alcott ("Ptak dobrego Boga") jako dorosły Harrison, syn Dextera, Julia Jones ("The Mandalorian") jako lokalna policjantka, z którą umawia się Dex, oraz m.in. Alano Miller ("Jane the Virgin"), Jamie Chung ("Kraina Lovecrafta") i Johnny Sequoyah ("Believe"). Z dawnych znajomych wracają Jennifer Carpenter jako Debra Morgan i John Lithgow jako Trinity Killer. Showrunnerem jest Clyde Phillips, twórca oryginału i showrunner jego pierwszych czterech sezonów.

Jak zapowiada Canal+, na platformie online mają pojawić się także wszystkie stare sezony "Dextera", a "w niedalekiej przyszłości" również kolejne seriale Showtime – hitowe "Yellowjackets" z Juliette Lewis i Christiną Ricci oraz "American Rust".

Premiera Dexter: New Blood 9 marca na Canal+

REKLAMA