Oficjalnie: HBO Max pojawi się 8 marca w Polsce. Poznajcie cennik i inne szczegóły oferty nowej platformy

To już pewne i oficjalne: 8 marca HBO Max zastąpi w Polsce HBO GO. Jaka będzie cena i co znajdzie się w ofercie nowej platformy? Jakie nowe seriale zobaczymy? Poznajcie szczegóły.

HBO Max, nowa platforma streamingowa koncernu WarnerMedia, wystartuje w Polsce 8 marca 2022 roku, zastępując HBO GO. Co już wiemy o ofercie serwisu?

HBO Max – ile to kosztuje? Poznajcie cennik serwisu

Po pierwsze i najważniejsze, poznaliśmy cennik. Dotychczasowy koszt subskrypcji serwisu HBO GO w Polsce, wykupionej bezpośrednio, to 24,90 zł miesięcznie. Po uruchomieniu platformy HBO Max na polskim rynku koszt miesięcznej subskrypcji będzie wynosił 29,99 zł. Będziecie jednak mogli płacić mniej – HBO Max chwali się ofertą specjalną, w ramach której użytkownicy otrzymają na zawsze zniżkę 33% od miesięcznej ceny (przy utrzymaniu nieprzerwanej miesięcznej subskrypcji usług).

Nowi użytkownicy będą mogli skorzystać z promocyjnej zniżki, jeżeli wykupią subskrypcję w serwisie do dnia 31 marca 2022 roku włącznie. Dotychczasowi użytkownicy HBO GO, subskrybujący serwis bezpośrednio, zostaną automatycznie przeniesieni do HBO Max, a cena ich subskrypcji będzie wynosić 19,99 zł miesięcznie. Po 31 marca 2022 roku dodatkowo wprowadzony zostanie także roczny plan subskrypcji HBO Max w cenie 234,99 zł, w ramach którego użytkownicy otrzymają dostęp do biblioteki serwisu na rok w cenie ośmiu miesięcy.

HBO Max – oferta. Jakie seriale zobaczymy?

HBO Max zaoferuje zarówno nowe, jak i kultowe filmy, a także seriale takich marek, jak Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network i Max Original. Filmy Warner Bros. będą dostępne w Polsce w streamingu 45 dni po ich premierze kinowej. Wśród hitów kinowych w HBO Max znajdą się m.in. "Matrix Zmartwychwstania", "Diuna", "King Richard: Zwycięska rodzina" i "Legion Samobójców: The Suicide Squad".

Jeśli chodzi o seriale, odnajdą się wszystkie te premiery, których nie było przez ostatni rok, w tym: "Hacks", "Stacja Jedenasta" ("Station Eleven"), "Peacemaker", "Stworzona do miłości" ("Made for Love") i "Życie seksualne studentek" ("Sex Lives of College Girls"). Będzie też kontynuacja 2. sezonu serialu "Wychowane przez wilki".

HBO Max kiedy w polsce oferta cennik

Nie zabraknie również europejskich seriali Max Original. Dostępne będą m.in.: nowy polski serial "Odwilż", hiszpańskie "Cała reszta" ("Todo Lo Otro") i "Garcia!", duński "Kamikaze", norweskie "Pożądanie" ("Lust"), rumuński "Ruxx" czy węgierski "Informator" ("The Informant"). W serwisie znajdą się także takie programy, jak "Być jak Magic Mike", "Expecting Amy", "FBoy Island" i "Selena + Chef". Oferta dla dzieci zawierać będzie m.in. takie produkcje, jak "Młodzi Tytani: Akcja!", "Niesamowity świat Gumballa", "Zwariowane Melodie: Kreskówki" czy "CoComelon**".

HBO Max – nowe funkcje. Brak limitu urządzeń

Jak czytamy w oficjalnej informacji, HBO Max dostępny będzie na wielu urządzeniach i aplikacjach, w tym Smart TV (Samsung, LG oraz Android TV™), poprzez Apple TV 4K i Google Chromecast™, konsole do gier (PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox One i Xbox Series X|S) czy urządzenia mobilne, tj. smartfony i tablety (iPhone, iPad, iPod Touch oraz urządzenia z systemem Android™), a także na komputerze za pośrednictwem przeglądarki. Serwis HBO Max dostępny również będzie za pośrednictwem wybranych operatorów.

Użytkownicy będą mogli opłacać swoją subskrypcję, korzystając z głównych dostawców płatności, wśród których są VISA, Mastercard i PayPal, a także poprzez sklepy z aplikacjami (Apple App Store, Google Play Store i Samsung Checkout).

hbo max kiedy w polsce premiera cennik oferta seriale

Co z nowymi funkcjami? HBO Max zapowiada możliwość utworzenia do pięciu spersonalizowanych profili, brak limitu liczby urządzeń, z których można korzystać w ramach jednego konta, możliwość korzystania z trzech jednoczesnych streamów, dźwięk przestrzenny 5.1, Dolby Atmos oraz wybrane tytuły w jakości 4k.

HBO Max jest obecnie dostępny na 46 rynkach w obu Amerykach i Europie, a 8 marca liczba ta wzrośnie do 61. Tego dnia HBO Max zadebiutuje w kolejnych 15 europejskich krajach – Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Holandii, Macedonii Północnej, Mołdawii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Jeszcze w tym roku serwis zostanie uruchomiony w kolejnych sześciu krajach europejskich, w tym w Grecji oraz Turcji.

REKLAMA